Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki használt már Sedatif Pc-t?...

Ki használt már Sedatif Pc-t? Tapasztalatok? Adagolása?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kislányom és nagyon rossz alvó. kb. 3 hónapos kora óta úgy alszik, hogy este elalszik majd kb. 30 perc múlva felriad. Aztán visszaaltatom és alszik szépen. De északa általában dobálja magát, sokat forgolódik. Most hogy feláll, meg lépeget, rosszabb, mert álmában is felül, kétszer már megpróbált felállni is.
2011. jan. 17. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

a másfél éves fiamnál próbáltam használni, semmit nem használt. Nagyon rossz alvó volt abban az időben, csak a mi ágyunkban volt hajlandó aludni. Ahogy alányúltunk h bevigyük az ágyába, fel is ébredt, de már attól is, h betakartam.

Aztán egyszercsak azt mondta, h mostantól a saját ágyában alszik, mert mindenkinek ott kell aludnia. Akkor visszaköltözött az ágyában, és most rend van.

Ez az áldatlan állapot kb 1 évig tartott.

2011. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt válaszoltam: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Tegnap 15.42-es válasz.

2011. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni, hogy éjszaka általában 2x kel
2011. jan. 17. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétszeri ébredésnél nem adnám őszintén szólva.

Nálunk fél óránként kelt, gyakorlatilag semmit nem aludtunk, csak napközben kétszer 1-1,5 órát, na ilyen esetben már muszáj lépni valamit. De kétszeri ébredés az semmi...

2011. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk kb óránként ébredt a kisfiam, amikor adtam neki akkor kb 2szer kelt csak fel hajnalban, szóval segített, de nem akartam neki folyamatosan adni, így csak pár napig kapta, hogy egy kicsit kipihenjem magam. Szerencsére 1-2 hónap alatt vége lett az éjszakázásnak, amikor kijöttek végre a fogai (4 jött neki egyszerre)
2011. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem csak kétszer kel, az a jobb eset, ezen kívül van még, az elalvás utáni ébredése is. És hogy egész északa dobálja magát. meg felül, próbál még álmában is felállni. Nagyon nyugtalanul alszik inkább az a gond.
2011. jan. 17. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!