Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyakamon csomó, hónapok óta...

Nyakamon csomó, hónapok óta tartó nyelési nehézség, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szóval kb. ez év júniusában kezdődött az egész, egy mandulagyulladással, természetesen kaptam rá házidokitól antibiotikumot, mely a panaszaim nagyrészét elmúlasztotta, azonban ezzel egyidőben kialakult a nyelési panaszom is, vagyis nyelés közben féloldalt(bal) úgyérzem mintha lenne ott valami, ettől függetlenül nem fáj, csak nehézkes. Utóbbi időben folyamatosan váladékot is érzek a torkomban, szintén baloldalt, időnként -gondolom emiatt- be is vagyok rekedve... Hozzáteszem a nyakam közepe tájékán van egy max. 1 cm-es kitapintható csomó is. Jártam fül orr gégén nem egyszer, lényegében semmit nem tudnak rá mondani. Mi okozhatja? Talán nyirokcsomó? Gondoltam arra is, hogy a gyulladás/fertőzés miatt megnagyobbodott nyirokcsomó nem 'húzódott vissza', de sajnos az idő teltével egyre inkább aggaszt a dolog.
2011. nov. 9. 21:03
 1/3 anonim válasza:
HA kimeritetted az osszes leheto okot,akkor fordulj endokrinologiara.Sajnos az a kis nyagvatt "lepke"a pajzsmirigy tud komoly gondokat okozni.
2011. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Elsa ***** válasza:
Aggódás helyett miért nem fogod rövidre a dolgot és mész el szakorvoshoz (vagy előtte körzetihez) ???
2011. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gégészetre is menj el
2013. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!