Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet a mindennapos,2-3...

Anita22 kérdése:

Mitől lehet a mindennapos,2-3 hete tartó reggeli kínzó fejfájásom?

Figyelt kérdés
Még sohasem volt ilyen hosszan tartó és fájdalmas fejfájásom és most aggódom egy kissé. Még ami gyanús nekem hogy kissé magas, 100 körüli a pulzusszámom és gyakran szédülök, gyenge vagyok. A mai napon vettek tőlem vért és jövőhéten talán megtudom mi lehet a gond, de én előbb nagyjából azért szeretném tudni az okát.
2011. nov. 9. 10:18
 1/5 anonim válasza:
Szemészetre kell menned, mert zöldhályog nevű betegség is lehet az oka.
2011. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt biztos, hogy ez nem játék, komolyan kell venni! Egy tippet tudok adni, hátha az. Szénmonoxid mérgezésnek is lehet ilyen tünete. Nem akarlak megijeszteni, de egy fiatal német pár ilyenbe halt bele, néhány nap alatt. Úgyhogy, ha esetleg gázzal fűtesz, azonnal vizsgáltasd meg, hogy van-e szénmonoxid visszaáramlás a lakásba!
2011. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elraboltak az UFÓk.
2011. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, 2-3 napja múlt el. Valami kozmikus változásra, illetve a 2-3 hete tartó szmogra gyanakszom.
2011. nov. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, hát máramár elmúlt hál'égnek. Hehe, ufók... :) Előfordulhat :) Szénmonoxid nem hinném mert nem gázzal fűtünk itthon. A szememmel viszont vannak problémák, de zöldtályogot még nem állapítottak meg nálam, azt sem hinném. Most amire a leginkább gyanakszom, az a szmog, tényleg, az lehetett az, igen. Valószínű.
2011. nov. 23. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!