Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A szomszédaim egész nap...

A szomszédaim egész nap fülsiketítően hallgatják a "zenét". Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Minden egyes nap, reggeltől estig, sokszor éjszakába nyúlóan dobolást és valamilyen zeneszerűséget hallgatnak. Olyan is volt már hogy hajnali 3ig bömböltették a "zenét" és hozzá artikulálatlanul ordibáltak, de tényleg megállás nélkül nem túlzok.


Egyszer már kitettem egyközleményt a lépcsőházba, ezzel kapcsolatban.


Tömbházba lakok, így valószínűleg nem én vagyok az egyetlen szomszéd akit zavar, ez a hangkavalkád. Mit kellene csinálnom hogy abbahagyják.

Én is szoktam zenét hallgatni, de tekintettel vagyok a környezetemben élőkre.


2011. nov. 9. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendőrt kell hívni, ilyen egyszerű.

Esetleg birtokvédelmi eljárást is indíthatsz a jegyzőnél.

A "hatékonyságot" jelentősen emeli, ha több szomszéd is összefog a renitensek ellen.

Amúgy ha csak albérlők, akkor nagyon könnyen ki is lehet őket pakoltatni.

2011. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáljatok először beszélni vele, hogy legyen tekintettel a többi lakóra, helyezzétek kilátásba a feljelentést is, ha ez nem jön be, akkor az első válaszoló verziója lépjen életbe.
2011. nov. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még nem beszéltem a zajos szomszédokkal. Majd beszélek a nem zajos szomszédokkal, hogy őket zavarja-e, és hogy szóljunk a közös képviselőnek, hogy szóljon a lakástulajnak, mert szerintem albérlők...


De most komolyan hogy lehet valaki annyira tahó, hogy ilyen mértékben nincs tekintettel másokra?!:S

2011. nov. 10. 09:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet,csak a gyerek a lakás tulajdonosa,akivel probléma van.De mi lépünk ellene,nem hagyom ezt tovább.Ti is cselekedjetek!
2011. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!