Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leégtem a szüleim és a szomszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leégtem a szüleim és a szomszédaim elött! Most mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap korábban fürödtem éshát ugye a víz jó meleg volt és fölállt a cerka. Mivel a szüleim nem voltak itthon gondoltan kiverem a szobámba...Amikor elindultam a fürdőszobából éppen akkor jöttek haza anyámék a szomszéd családdal én meg ott rohangáltam a házban álló farokkal..A szomszéd is meglátott anyaszült mesztelenül..Tegnap óta itt vagyok a szobámban bezárkóza...őtletek hogy hogyan hozzam fel ezt a szüleimnél??:S
2011. aug. 22. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez elég súlyos égés:S De a legjobban a végbél égett le:S

Akár több hónap is lehet mire felépülsz:(

2011. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

amint valami nagyobb dolog lesz a környéken a szomszédok elfelejtik.

szüleid soha...

2011. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nyugi !!! anyukádék már láttak ruha nélkül meg csak te vagy a szüleid fia ne szégyelld ezt a szomszédnak meg volt egy jó napja hogy láthatott ruci nélkül :) és azt ne szégyelld hogy pont akcióra képes állapotban látták meg mert az hogy föláll a cerkád az természetes :D úgyhogy ne rágd magad rajta ha találkozol szomszédokkal csak mosolyogj egyet és kész :D szüleiddel meg nem kell ezt megbeszélned miért nem sétálhatsz ruha nélkül otthon ha nincs otthon senki? ha így érzed jól magadat főleg ebbe a nagy melegbe ... :))
2011. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Solarian ***** válasza:
Ha jó, fiatal csaj a szomszédotok, mikor legközelebb látod kacsints rá! ;)
2011. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy gáz, nem áll meg az élet. Menj ki nyugodtan a szobádból, egyél, járkálj, menj el a haverokkal is akár, egyszóval, éld tovább az életed ugyanúgy. Felejtsd el ezt a kis esetet. A szüleid úgy se fogják ezt felhozni, meg minek, nekik is egyértelmű, hogy mi történt. A szomszédok meg kit érdekelnek. Ha megemlítenék ezt az esetet, akkor csak simán bunkók. Viselkedj ugyanúgy, mint azelőtt, csak ne zárkózz be a szobádba, mert az a gáz.
2011. aug. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!