Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős lábszagra mit ajánlotok?

Erős lábszagra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
A párom ilyen problémákkal küzd. Először a cipőre meg a zoknira fogtuk a problémát, azóta kizárólag bőr cipőt hord, pamut zoknit, a hatás pedig még mindig a régi. Nem számít, hogy zuhanyzás után indulunk mondjuk vendégségbe, a fél órás út alatt olyan büdös lesz a lába a tiszta zokniba mintha nem fürdött volna két hete. Ezért is elég kellemetlen számára a vendégségbe menés. Különböző spray-ekkel próbálkoztunk már, vettem a dm-ből direkt erre való krémet is, de annak sem volt semmiféle hatása. Orvoshoz hónap végén tudunk menni (akkor kap szabadnapot), addig viszont itt érdeklődnék, hogy tud-e valaki olyan krémet, esetleg gyógyszertári készítményt, ami orvosolni tudja a problémát? Járt valaki hasonló cipőben?

2011. nov. 13. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Áztassa esténként ecetes vízbe a lábát és próbálja ki a Canesten krémet. A zoknikat 90 fokon mosd ki, a cipőbe vegyetek a gyógyszertárban hintőport.
2011. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A verejtekmirigyeket az idegrendszer szabalyozza. A tuzes etelek, mint az alkohol, a csipos fuszerek es a dohanyzas, kavefogyasztas is hozzajarulhat ehhez. A parod talan valamilyen erzelmi ok miatt izzad ennyit.

Vannak olyan szemelyisegek, akiket jelentektelen ugyek is megiszzasztanak, es a legkisebb problemak is hatalmas aggodalmat keltesenek bennuk. Mivel a verejtekezest az idegrendszer szabalyozza, a tulzott izzadas jelezheti azt, hogy termeszetunkbol adodoan felenkek vagy idegesebbek vagyunk. TEhat ezeket kellene megvizsgalni, es aztan tudjatok megszuntetni ezt.

2011. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En sem ideges sem stresszes nem vagyok,de en is nagyon izzadok,a labom is.Valojaban a kremek nem nagyon segitenek,utoljara vettem a Burgit-tol,sportoloknak is jo,dezodoral is stb. na ez valamivel jobb.Idönkent 2-3 naponta,ha fürdik a ferjed,jol dörzsölje at a labait szodabikarbonaval,majd a talpait kövel is surolja meg,majd mint valaki itt irta jo az ecetes aztatas,legjobb almaecettel,valahol olvastam,fürdes utan jo,almaecettel is bedörzsölni a labat,es legalabb 2par felvalto cipö legyen,hogy ne mindennap egyet hasznaljon,a Deichmann-ba lehet kapni eleg jo cipö sprayt,nem tudom pontosan a nevet szürke szinü es allitolag eleg 1 honapba egyszer befuvatni a cipöt.
2011. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cipőt ki kell cserélni, vagy ha mosható kimosni. Ezüstkolloid oldattal kell napi két alkalommal átdörzsölni a lábat. Minden baktériumot elpusztít.
2011. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le kell hogy irjam,igaz csak 4 nap hasznalom,azota semmilyen labszagom nincs.A nemeteknel olvastam ezt a tippet.Legelöször levagni a körmöket,a labat jol megmosni,a börkemenyedest eltavolitani habkövel,ezt rendszeresen csinalni,en majdnem minden nap ledörzsölöm a sarkam,a vastag börkemenyedesre pedig lehet venni drogeriakba spec. zsilet,ami lehuzza a kemeny bört.Amikor ez kesz,a labat attörölni,Odol szajvizzel(nekem eppen ez nincs,hanem Listerine,sensitiv-vel kenem).4 napja hasznalom,azota ,semmilyen labszagom nincs,igaz a cipöbetet is kimostam,es ami fontos a zoknikat nem szabad puhitani,esetleg ecetes vizzel atöbliteni.Hogy ez karos vagy nem ,majd az idö megmutatja,es azota labkremeket sem hasznalok.
2011. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!