Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hátfájás. Okozhatja görcs?

Hátfájás. Okozhatja görcs?

Figyelt kérdés
Egy ponton rettenetesen fáj a hátam és nem akar szűnni, csak bizonyos testhelyzetekben nem érzem a fájdalmat. Volt olyan hét, amikor a nyakamat alig bírtam mozdítani és aludni is képtelen voltam tőle. Okozhatja ezt a problémát akár egy görcs? Mit javasoltok? 16/L
2011. nov. 18. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Hibás tartás okozhatja. Valamit valami miatt folyamatosan helytelenül tartasz.Ez elég gyakori az iskolai, munkahelyi, vagy az otthon végzett rendszeres munkánál. Gondold végig, mi lehet az ok? Mi az amit sokszor, sokáig ugyanúgy csinálsz. Gondolom, lehet szoros ruhadarab ( pl melltartó) Mindenesetre ne várd meg, amíg begörcsöl, mozgasd meg a nyakadat, hátadat, karodat. A nyak mozgatásánál ügyelj, mert ezt sem lehet akárhogy. Olvass utána, hogyan kell...
2011. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!