Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire gondoljak ha szar kedvem...

Mire gondoljak ha szar kedvem van?

Figyelt kérdés
Megint hétfő iskola...minden reggel koránkelés...megfelelés az iskolába..annyira unom már!Hiànyzik a nyár.
2011. nov. 20. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele...


-Travel Channel -- gyakran vannak meleg éghajlatra utazók, még tv-n keresztül is jól esik elkísérni őket.

- Anno a bálokat azért találták ki télire, mert ők is megszenvedték a meleg és a fény hiányát. (Ha nem vigyázunk, mindannyiunkat elnyel a téli depresszió!) Vagyis sokat járj társaságba, hívj magadhoz vendégeket, süssetek pizzát, sütőtököt, muffint, főzzetek teát, gyújtsatok mécsest, menjetek kirándulni, korcsolyázni, moziba... Emberek, programok, MOZGÁS, ingerek -- és hipp-hopp, jön is a tavasz!


:)


(35n)

2011. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem gondolkodni kell, hanem cselekedni. Nem tudom, hogy hány éves vagy, szüleid engedik-e, ha lehetséges és érdeklődsz a téma iránt, akkor szerezz be egy motort. Attól a pillanattól kezdve, ahogy ráülsz, gyökeresen megváltozik az életed, életfelfogásod. Én is utáltam iskolába járni, sőt nem is tanultam, kaptam sorba a karókat. Vettem magamnak egy motort, és most 4es tanuló vagyok, mert szeretnék magamnak egy jól fizető állást, hogy később ne csak 130 kmh legyen a határ, hanem 300:D Persze ha nem vagy motor őrült akkor ez nálad nem használ, de én egy bukdácsoló hülyegyerekből 4es tanuló lettem:) 18F
2011. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. nov. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!