Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti mit csinálnátok?

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Anyám nem szeret úgy érzem állandóan bánt soha egy kedves szava nincs hozzám pedig én tényleg mindent megtettem h. segítsek neki otthon.De semmi köszönetet nem kaptam tőle soha csak max lebaszást.Szóval én igyekszem megfelelni neki de sehogyan se tudtam.Anyám éle társa pedig folyamatosan bánt a hátam mögött.Nagyon kezd elegem lenni ebből az otthoni helyzetből mindenhol csak a stressz vesz kőrül. Számtalanszor elhatároztam h. véget vetek az életemnek akkor talán mindenkinek jobb lesz.Diákmunkából nem lehet megélni tehát elköltözni nem tudok így még jó 5 -6 évig velük kell lennem.De addig mi csináljak?Én ezt nem fogom bírni...Nincs olyan nap amikor ne bántana meg és ne vitáznánk semmi önbizalmam nincs már...
2011. nov. 21. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Ezért öngyilkos?15éves vagyok és 20x szarabb az életem...
2011. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég szomorú, de tarts ki.Egyszer úgyis felnősz Te is. Vedd egy kicsit lazábban, ne adj okot arra hogy belédkössenek.Próbálj egyedül maradni anyukáddal, és beszélgessetek arról mit érzel. Lehet hogy Te utálod annyira a helyzetet, hogy nem látsz tisztán.Kérdezd meg az élettársat is, mi a problémája veled.Mondd el hogy ez a helyzet senkinek nem jó.És édesapádnak is elmondhatnád, talán tud segíteni.
2011. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem lehet vele beszélni.Apámmal meg nem nagyon szoktam találkozni.Szóval nem tudom...De annyi biztos h. ez így nagyon nem jó.
2011. nov. 21. 21:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah és "ne adjak rá okot h. belém kössenek" szerintem én minden tőlem telhetőt megteszek!Egy dolog kivételével nem mosogatok el.Mivel abból is csak vita lenne.Hogy túl sok vizet pazarolok.Illetve jövőre már a kertet se fogom rendbe tartani.Mivel abból is mindig csak vitám származik.
2011. nov. 21. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:

írod, hogy milyen sok mindent megcsinálsz.

javaslok egy érdekes játékot.

Fogadd meg, hogy 1/2/7 napig nem szólsz vissza, bármit mondanak, beleegyezően azt csinálod.

érdemes megfigyelni, mert ki fog derülni, hogy az volt-e az ok, hogy túl magabiztos vagy, és te szájalsz, vagy ők a kötözködők, és majd nem fognak tudni belédkötni.

De nem is kommentáld, hogy "láthatják, milyen engedelmes vagy", csak csináld.

2011. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!