Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ilyenkor mit csinálnátok? :-s

Ilyenkor mit csinálnátok? :-s

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, folyik az orrom, fáj a torkom,és úgy nagyjából mindenem..

Ma reggel arra keltem, hogy iszonyatosan elaludtam a nyakam, és alig bírom fordítani a fejem.

Nem mentem suliba, de holnap megyek (sok lenne a a pótolnivaló).


Viszont.. ma tanulnom kellene egy nagy csomó bioszt, de semmi kedvem, rossz a közérzetem, és úgy érzem, hogy mentálisan, és testileg is a padlón vagyok:S


Mit csináljak ?


2010. jan. 28. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

orvoshoz menj és biztos még holnapra is kiir

gyógyul meg:)

2010. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék már a suliból hiányozni, mert utálok pótolgatni,és nincs is aki elmagyarázza a dolgokat. :(

És sok tömbösített óránk van, ahol viszont 6 oldalakat írunk.:S

2010. jan. 28. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:

akk mi a kerdes?ezzel nem bantani akarlak

gyogyulj meg

2010. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen állapotban úgysem tudsz figyelni az iskolban sem.

Arról nem is beszélve, hogy esetleg meg is fertőzheted a többieket. Ne légy felelőtlen! Menj az orvoshoz és kúráld ki magad!

2010. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló a helyzet... Én sem akarok hiányozni, de mégis kiírattam magamat a hétre. Ugyanezt tanácsolom neked is. Meg itt lesz a hétvége is, úgy hogy...
2010. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Holnap elmész dokihoz,felír néhány gyógyszert.Te meg szépen kikúrálod magad otthon,sok-sok pihenés,alvás,citromos tea,c vitamin,lazítás.A héten már ne tanulj semmit.Aztán ha meggyógyultál,jövő héten elkéred az anyagokat,amiket vettetek ma,meg holnap.Kicsit többet tanulsz és be is tudod pótolni:)

Figyu,én meg egész héten nem mentem suliba,nem is tanultam,fogalmam sincs hogy miket vettek,de nem érdekel,majd jövő héten hétfőn elkérem az egyik osztálytársamtól az anyagokat,aztán tanulok ezerrel.Addig meg kiélvezem hogy még nem kell tanulnii:)

2010. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!