Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A jobb oldalon a bordáimnál...

A jobb oldalon a bordáimnál beszorult/becsípődött a levegő, tegnap este óta fáj, nem javul, már tornáztam, nyújtóztam, mély levegőt vettem, semmi nem használt. Mit tegyek még?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 09:53
 1/9 anonim válasza:
Pihenj sokat, ha nem javul mindenképp menj orvoshoz.
2011. nov. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg forró fürdőt venni, mivel a meleg víz ellazítja az izmokat. Ha nem szűnik: lásd az előttem szólót.
2011. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"tornaztam, nem ert semmit"!

Ezt nem egyszer kell elvegezni, hanem tobbszor, tehat lassan vegzed a gyakorlatokat, es melyeket lelegzel, hiszen ami hirtelen beszorult, azt fogod folyamatosan, de lassan kiszabaditani.

2011. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
persze, csinálom folyamatosan, nem úgy értettem, hogy csak egyszer, ezeket többször folyamatosan este óta csináltam, sőt még éjjel is. de köszönöm, folytatom.
2011. nov. 22. 10:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elmentem tegnap a sürgősségire, mert 2 éjjel nem aludtam, nem bírtam fekvő helyzetben lenni, annyira szúrt a kulcscsontom körül, nem tudtam levegőt venni, de ahogy köhögtem, tüsszentettem, bármi ilyesmi mozdulatra fájt. A sürgősségin 5 óra elteltével, ekg, vérvétel elvégzése után közölték, hogy 21 évesen csigolyakopásom van, ezért fáj... 2 orvos is volt ott... Felírtak 2 iszonyat erős fájdalomcsillapítót, az egyiket az utolós stádiumban levő rákos betegeknek adják. Szóval egyikből se vettem be, és nem is fogok. Ezután felhívtam anyukámat, aki felhívta a volt gyerekorvosomat, aki nagyon jó orvos, és egyből mondta, még mielőtt látott volna, hogy mi a bajom! Ma elmentem hozzá, vírusos betegségem van, amit a sürgősségin nem vettek észre, mert bele se néztek a torkomba, pedig ott látszódnak a vírus okozta hólyagocskák, de az orvosi papírra érdekes mód ráírták, h nyelve nedves, meg ilyen hasonlókat.. bele se néztek a torkomba!!! :) aztán van egy másik probléma is, epe vagy májprobléma. Sajnos az epebaj örökölten szóba jöhet, ezért beutalt az orvos hasi uh-ra és laborba. Ugyanis sokszor az epegörcs nem az epénél, a hasnál okoz problémát, hanem ott, ahol nekem fáj, a kulcscsontomnál szúr... Szóval majd kiderül, pontosan mi a baj, de ezek a sürgősségin... ráadásul tisztára bunkók és taplók voltak. na mindegy, többé nem megyek sürgősségire...
2011. nov. 24. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Magyar egészségügy.


Sajnálom, hogy így jártál, a sürgősségiről én is mesélhetnék egy-két szép történetet. Az a lényeg, hogy most jó kezekbe kerültél és remélhetőleg megoldódik a problémád.

2011. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan! :) Köszönöm szépen!
2011. nov. 24. 16:29
 8/9 A kérdező kommentje:
Még csak most keveredek ki a betegségből, a végén már 39 fölötti lázam volt iszonyatos torokfájással. De most már megmaradok! :)
2011. dec. 10. 19:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy " becsipődött a levegő" ?
2014. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!