Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már egy ideje lábszagom van,...

Már egy ideje lábszagom van, és nem segít semi. Az igaz, hogy a baktériumok okozzk a bűzt?

Figyelt kérdés

Tehát ha önmagában izzad a lábam, az magában nem baj, mert elvlileg szagtalan. De ha az ebben felszapoodó baktériumok okozzák a szagot, akkor azok elpusztításával megoldódnak a gondjaim, igaz?


Hogyan tudnám elpusztítani őket? Ma felhúztam egyharmadik cipőt is, de ebben is ugyanolyan büdös lett a lábam. Tehát a cipőből is ki kellene pucolni vhogy:S

Kérlek segítesetek nekem, nagyon fontos!!!

(Ezütkolloid?)


2011. nov. 23. 11:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Na szóval.

Megnéztem miket használtam.


Cipő: hasított bőr

Zokni: 100 % Pamut

Szagtalanítás: Cipőbe fújtam minden nap szag elleni sprayt.

A cipőt még jó múltkor kikentem borotvahabbal, és kifűzve kiakasztottam a levegőre száradni. Reggelre tökéletesen szagmentes volt, az embernek kedve volt szagolgatni, de amint belebújtam, és a lábam elkezdett tevékenykedni, újra büdös lett.


Tehát akkor a cipő és a zokni dolgokat kizárhatjuk. Nem azokkal lesz a baj. --> A lábammal van a baj


Igen, elég keményen izzad. Észrevettem, hogy fürdés után, alapos átdörzsölés után is megmarad a szaga. --> ecetes lábfürdő : eltüntette a szagot a lábamról, fürdés után szagtalan volt aznap

De következő nap, amint belebújtam a cipőbe és megindult az izzadás, újra büdös lett, fittyet hányva az ecetes fürdőre, ami elvileg elpusztította a baktériumokat.


Itt elakadtam. Bőrgyógyász biztosan tud segíteni? Ha a stressz miatt is lenne, az izzadtság akkor is szagtalan, valami gomba/baktérium van a dolgok hátterében. Jól sejtem? Kérlek segítsetek, megpróbáltam mindent leírni, nagyon elkeserít :((((

2011. nov. 23. 13:48
 12/14 bánomisén ***** válasza:
Mi nem tudunk segíteni, segíteni csak szakember tud. Menj el bőrgyógyászhoz, nyilván kb. a százezredik ember leszel nála, aki ilyen problémával fordul hozzá.
2011. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az életmódodban lehet a probléma. Egészségtelen táplálkozás, nem iszol elég vizet, nem sportolsz.

Régen nekem is büdösödött a lábam, mostmár akár 1 hétig is hordhatnám ugyanazt a zoknit se lenne büdös. 24F

2011. nov. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó,ezt kötve hiszem:)))Elmehetsz bőrgyógyászhoz,de hogy a baktériumflórához a testedben nem fog hozzászólni,az is biztos.És jól látod,hogy a szagokat baktériumok okozzák.
2011. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!