Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az izzadás a baktériumok...

Az izzadás a baktériumok miatt büdös. Akkor ha valamilyen alkoholos-fertőtlenítős dologgal kenegetem a hónaljam, nem lesz büdös az izzadtság?

Figyelt kérdés
Nálatok mi vált be?
2009. aug. 19. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem.
2009. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ha nem szeretnél használni desodort ( ami egyébként okoz csomokat a honaljban, és piszokul tud fájni) Használj Mycosid hintőport. "A hintőpor külsőleges alkalmazású, gombaellenes, enyhe összehúzó és viszketéscsillapító hatású gyógyszer, amely mind száraz, mind nedvedző klinikai elváltozásokat okozó felületi gombás bőrfertőzések megelőzésére és kezelésére javallt." Én ezt használom, és nagyon jó, nekem bevált!

2009. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ja, és lábra mégjobb :-) Nem fog izzadni tőle.
2009. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem egész kicsi korom óta nagyon büdös az izzadságom, és OldSpicet használok. Nekem bevált. Nem tudom hány éves vagy, de azt mondják 14 év alatt nem ajánlott, mert a legtöbb izzadásgátlóban valami aluminium "cucc" van. (mondjuk most már nem biztos) Azt mondják ez gyerekeknél rákot okozhat. Nekem nem lett semmi bajom és az új OldSpice-ban (most néztem :-) ) már nincs ilyen aluminum genya. Amúgy ha megnézed, van alkohol a dezodorokban is!
2010. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
deo+rászórt hintőpor
2011. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hintőpor nem jó, mert eltömíti a pórusokat és a szőrtüszőket, ami gyulladást okozhat... itt a részletes válasz amúgy, az utolsó két hozzászólásban:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__3090..

2014. jún. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!