Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ilyen kitartó a lábszagom?

Miért ilyen kitartó a lábszagom?

Figyelt kérdés
Itt a meleg, egész nap cipőben vagyok, és hát eléggé bebüdösödik a lába, és nem tudok vele mit csinálni. Elég gáz, hogy valakihez átmegyek, vagy valami, és leveszem a cipőmet és jön a lábszag egyből, nagyon zavaró és kínos. Adidas cipőm van, rendes zoknik, egész éjjel szellőzik a cipőm is. Lábmosás után közvetlenül is még büdös a lábam, ez mitől van? (reggel és este mindig mosom, szükség esetén napközben is)
2011. máj. 22. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg serdülőfélben lévő fiatal vagy.ez sajnos,hormonális.Amint beáll a hormonszinted,elmúlik,ha rendesen tisztálkodol,és nem gombás a lábad.
2011. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáltál már valamilyen lábszagűző sprayt? Én mindig ilyenekkel fújkálom, és általában segít. Vagy állítólag az is jó, ha szódabikarbónát szórsz a cipődbe.
2011. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csak valódi bőrből készült cipőben nem büdösödik a láb.

hiába Adidas, ha egyszer műbőr, megette a fene.

vegyél egy normális bőrcipőt.

a Deichmannban a legolcsóbbak, már 8-9000-től vehetsz.

2011. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.-kal egyetértek, és tapasztalatból mondom, hogy így van. Bőrcipő, pamutzokni. Ha lehet, akkor bőrszandál, zokni nélkül, ilyenkor!!
2011. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi! :)

Én is tapasztalatból írom, nekem is régebben ilyen roblémám volt, aztán utánaolvastam a témának, és kiderült a trükk, a valódi bőr, ez a lényeg! :)


Kérdező, mielőtt beleteszed az új cipőbe a lábad, mosd ki a zoknijaidat 60 fokon. Elpusztítja a baktériumokat.

2011. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!