Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet az, hogy mostanába...

Miért lehet az, hogy mostanában nagyon enervált vagyok? (és egyszerűen nem tudok változtatni)

Figyelt kérdés
Hetek óta nem tudom mi van velem és nem tudok friss, üde lenni. Életemben előszőr kimentem már futni is pár kört, de azóta csak még jobban fáradt vagyok. Ez az időjárásnak is betudható? Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni, amikor energiára lenne szükségetek? Mitől lehetnék újra olyan jó kedvű, mint mondjuk a nyári hónapokban? Barátokkal való találkozás vagy új emberekkkel való megismerkedés kéne? Egyéb ötletek? F/21
2011. nov. 23. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom nem segítek vele, de most nekem is ugyanez a problémám... nem vagyok depis, csak valahogy nehezebben, lassabban mennek a dolgok és a jókedvem is elszállt. Én megpróbálok eljárni Zumbára, ami picit feldob, de mióta barátnőm nem jön velem, azóta én is kevesebbet játok. Probálok +feladatokat adni magamnak,társaságba menni, h ne álljak le és tompuljak még jobban, van h bömböltetem a zenét és arra pörgök, mert kell valami, de utána este 6tól semmi erőm már semmihez, megvagyok halva, többet is alszom mint kéne, nameg a családomat is alig látom... Lehet tényleg a tél és az időjárás az oka, mert most mióta 3-4 napja süt a nap egy kicsit jobban lettem én is, több lett az energym. :)

Szerintem ha nagyon nem leszel jól később se, keresd fel a házidokid és mond el neki mi a baj, és próbáljatok 1x természetes módszert találni erre, ne mindjárt a gyógyszereket és hangulat javítókat, mert arról nehezebb leszokni...

24/L

2011. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!