Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli rosszullét mitől lehet?

Reggeli rosszullét mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan írnak ki ilyen kérdéseket, de muszáj leirnom.

Minden reggel úgy érzem magam mint aki 2 éve nem evett. Nagyon rosszul vagyok, fáj a hasam is de nem tudok enni csak később. Pedig van olyan hogy lefekvés előtt eszek, nem tudom miért leszek ennyire éhes reggelre.. És nagyon ki is vagyok száradva.. Ez így kb 2 óra alatt elmúlik, de nem mindig és suliba is rosszul szoktam lenni.:S


2011. nov. 24. 22:59
 1/6 anonim válasza:

Nem lehet hogy száraz a levegő a szobádban? Vagy reggelre elfogy, akkor szoktam nehezebben ébredni.


Vagy lehet hogy túl kevés folyadékot fogyasztasz, este legyen melletted valami inni, és ha felkelsz igyál, meg reggel is igyál egy pohár vizet, teát, valamit.


A tej is jó reggelihez, mert laktatós, meg napközben is kajához kakaó. Tea, gyümölcslevek is hasznosak, a kóla meg hasonló szarságok kerülendőek.


Sztem ezekkel tegyél egy próbát, hátha.

2011. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Mindig van mellettem víz, az a legjobb.:D
2011. nov. 24. 23:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok sok Víz este is meg reggel is min 3 dl!
2011. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 B.B05 válasza:
Velem is volt ilyen. Nálam egyszerűen az volt a baj, hogy ettem lefekvés előtt. Még ha fél órával előtte, akkor is reggel úgy ébredtem, mint aki 1 hete nem evett. Mióta erre rájöttem, csak vizet készítek magam mellé, ha leülök este a gép elé. Reggel semmi bajom nincs így, nem fáj a hasam, nincs hányingerem. Ja és a napot is minimum 3 dl vízzel indítom, csak utána reggelizek. Nekem ez bevált!
2011. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Lehet lekéne szokni az esti evésről, dehát ígyis nagyon vékony vagyok és rögtön rosszul vagyok ha éhes leszek:S
2011. dec. 16. 22:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Éhesen meg nemtok aludni xD
2011. dec. 16. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!