Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem úgy, hogy lázas...

Miért érzem úgy, hogy lázas vagyok, pedig nem is?

Figyelt kérdés

Napok óta borzasztóan fáj a fejem. Éjszaka és nappal is. Vettem be fájdalomcsillapítót,egy-két óráig meg is szűnt a fájdalmam,majd újra visszajött. Közben úgy érzem mintha lázas lennék vagy legalább hőemelkedésem lenne,többször mértem lázat,egyszer volt csak 37 felett egy picivel. Mi lehet ez? Mit tegyek?

Köszi előre is!


2011. nov. 30. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószinü,h valami lappang benned,vagy csak fáradt vagy szimplán.Egyél sok gyümit,1000mg C Vitamin legalább / nap,pihenj ha teheted,gyógytea,fürdés és el fog múlni,persze szükség esetén fájdalomcsillapító pl. Panadol
2011. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tagadom az elmúlt hetek nagyon stresszesen teltek. :-( Egyébként még azt hozzátenném,hogy amikor eszem valamit,nemsokára elmúlik a fájás,pár óra múlva újra visszatér. Ez akár lehet cukorprobléma is?
2011. nov. 30. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!