Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáradt vagyok, miért...

Nagyon fáradt vagyok, miért nem alszom?

Figyelt kérdés
Folyton fáradt vagyok, későn fekszem, korán kelek, mindig csak egy vágyam van: aludni és mégis egyre kevesebbet alszom "félek" lefeküdni... ÉS már nagyon fáradt vagyok, mégis ideragadtam.. Miért csinálom ezt? :(
2011. dec. 2. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor már ketten vagyunk dög fáradtak, mégsem alszunk. :(
2011. dec. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3-an... én is szeretek aludni, de valahogy időpocsékolásnak érzem, és nem bírok lefeküdni. De ha már fel kell kelni akkor meg nyűgös vagyok. Próbálj pihenni, zenét hallgatni, olvasni, de ne gépezni. Engem is az tart vissza sokszor.
2011. dec. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék a klubhoz :)
2011. dec. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja az alvásból sosem elég! Egyszer vegyed a fáradságot, húzd ki a gépet feküdj le korán. Egyébként akármilyen hihetetlen sokszor előfordul, hogy pont a fáradságtól nem tud aludni az ember mert szinte rosszul van tőle, vagy már fájnak a tagjai stb. Javaslom, hogy itt a hétvége szombaton ebéd után ha tudsz feküdj le és aludj egy bazi nagyot az sokat lendít a dolgon. A szervezetnek ki kell pihennie magát.
2011. dec. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát de én próbálok aludni!! Csak akármilyen fáradt vagyok forgolódom és forgolódom, és általában sokkal hamarabb felkelek, mint ahogy szeretném, és iszonyú fáradt vagyok, mégsem tudok visszaaludni..
2011. dec. 2. 13:58
 6/7 A kérdező kommentje:
ÉS nem alapítok klubot, elég volt a klubokból XD
2011. dec. 2. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt igyál langyos mézes tejet vagy hársfa virágából teát. nekem az utóbbi jobban bevált. De megpróbálhatnál meditációt is, abba is mindig bealszok. Úgyhogy nem is tudom milyen egy meditálás, nálam átmegy alvásba. :)

Egyszer egy atya mondta, ha valaki nem tud aludni kezdje csak el a rozsfüzért imádkozni. Hamar elalszik.

2011. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!