Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor hánytatom magam néha...

Amikor hánytatom magam néha vért is hányok. Mitől van ez? 17/f

Figyelt kérdés
Elég kövér voltam és 1 éve döntöttem úgy h. lefogyok. Koplalásba kezdtem, amikor máfél napig semmit se ettem rámtört z éhség, és amit találtama hűtőben mindent ettem. Nem és az íze miatt, csak tömtem magamba. Ezek után folyamatosan vizsgálgattam magam h. mekkora letta hasam, mások mit fognak mondani rólam stb... és h. ne hízzak meg hánytattam magam, stadalaxot és rengeteg furont szedtem. 1 éve alatt 12 kg folytam így most normális a a súlyom nagyjából. Viszont a falásrohamok állandósultak, és szinte minden második-harmadik nap túlzabálom magam. Múlt héten az árkádban még a megmaradt tésztákat is összekapartam és megettem. Gusztustalanul undorítónak tartom amit csinálok, és magamat is gyűlölöm. De nem tudok ellene semmit se tenni. Az utóbbi 1-2 hónapban vettem észre h. amikor hányok elég sok vér vana hányásban. Ez mitől lehet??
2011. dec. 3. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Az emberi hülyeség határtalan...
2011. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Hamarosan meg fogsz halni. Ugye néha-néha már nem is kell erőltetni a hányást, jön magától? Fordulj orvoshoz mielőbb, különben jövő karácsonykor már nem leszel köztünk, nem viccelek. Belgyógyászt és pszichológust is keress fel.
2011. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Bulimiás vagy, menj pszichiáterhez, mert ezen segíteni kell. Tönkremegy az emésztőrendszered. Gondolom a gyomorsav kimarta a torkod, onnan a vér. Reméljük, nem mélyebbről jön.
2011. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha enni akarsz egyél és sz@rd telibe a kilókat...

Fiú létedre még inkább. Ha meg nem akarod, hogy túlsúlyos legyél akkor meg sportolj valamit és úgy bátran ehetsz...

2011. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Először belgyógyászt keress fel, aztán pszichológust, és utána egy dietetikust, aki megtanít helyesen étkezni!


Ha nem tseszed és folytatod a hülyeségedet, akkor nem túl sokára meg fogsz halni!

2011. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Borzasztó olvasni, amit csinálsz.

1. vér: Ezt az orvossal kell megbeszélni.

2. Szerintem pszichológushoz is kell menni, megbeszélni, ez így nem mehet tovább! tönkremegy a gyomrod, kimarja a nyelőcsöved a hányás! belehalsz!

Tessék hétfőn elmenni az orvoshoz- ott pszichológust is kérni.

2011. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást várok hanem tippet h. mitől lehet véres a hányásom. Orvosoktól félek úgyh. nem megyek el. Pszichológushoz járok, de a hánytatásaimat nem mondom el neki. NMondjuk azt nem értem h. ebbe hogyan lehet belehalni. Remélem csak hülyeségből írták itt páran :)
2011. dec. 3. 19:11
 8/16 A kérdező kommentje:
Ya és amikor hánytatom magam akkor jó érzés fog el, és felszabadultabb leszek tőle mint máskor..
2011. dec. 3. 19:12
 9/16 anonim ***** válasza:

B @ z d d d meg !!!!!!!! hatan írták egyszerre HALÁLOS betegség ez a hánytatásos! SZÉTMARJA gyomorsav a nyelőcsövedet.

És hülye állat: mi az, hogy a pszichológus erről nem tud?? ennyi őszinteség nem fér bele??

legközelebb említsd meg neki.

*

ááááá idegbajt kaptam, nem bírom

2011. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2011. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!