Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amikor eszek utána ott "ül a...

Amikor eszek utána ott "ül a gyomromban az étel", és utána addig fáj a gyomrom míg nem hánytatom magam?

Figyelt kérdés

Amikor eszek, pl:. sok rizst, vagy hust, akkor utána ott ül a gyomromban az étel, és fáj a gyomrom. Csak akkor leszek jobban ha hánytatom magam.

Ez nagyon rossz, mit lehet ellene tenni?


17 éves fiú vagyok.


2011. szept. 17. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos esetleg?
2011. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológia pontosabban.
2011. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáter, és gastroentero együtt! Gastro, mert rossz a gyomrod, és pszichiáter, mert hánytatod magad!
2011. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azért hánytatom magam, mert fogyni szeretnék, hanem azért mert fáj a gyomrom.
2011. szept. 17. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:

én úgy írnám:

ha zavar, érdekel az egészséged, akkor orvos.

ha nem akkor továbbra se menj el, de egyrészt lehet magától nem lesz jobb, másrészt lehet még rosszabb.

2011. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te dolgod, de ugye tudod, hová fog fajulni a rendszeres hánytatás? Oda, h akkor is kihányod, amikor nem szeretnéd.

Aztán szépen kimarja a nyelőcsöved, de az lesz a nagy élmény, mikor rendszeresen véres kajadarabokat hánysz vissza.


Ha túl sokat ettem (pedig nem volt az rengeteg, csak az összeszűkült gyomromnak tűnt soknak), én is hánytattam magam utána (nem fogyási célból, hanem mert sz.r volt a gyomrom), de azóta százszor elátkozom a napot, mikor elkezdtem. Tönkre vágtam vele a gyomorszájam, állandóan rosszul vagyok, ha többet eszek, v össze eszek (pl. csoki, rá egy órára sajtos kenyér) vmit, és automatikusan jön vissza, hiába nem akarom.


És tényleg keress fel pszichiátert, mert erről baromi nehéz leszokni - egyszerűen hozzászoksz, h kicsit többet ettem, jó, kihányom, és jobb lesz. Ezért nehéz ebből kikerülni, mert megkönnyebbülést okoz a hányás. Hányás - megkönnyebbülés - jobb közérzet - endorfin, mert jobban vagy. Hopplá, már le sem tudsz állni.

2011. szept. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez így nagyon nem lesz jó. Egyébként meg ne egyél annyit, hogy hánytatnod kelljen magad. Inkább egyél utána még egyszer pár óra múlva.

2011. szept. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!