Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor hánytatom magam néha...

Amikor hánytatom magam néha vért is hányok. Mitől van ez? 17/f

Figyelt kérdés
Elég kövér voltam és 1 éve döntöttem úgy h. lefogyok. Koplalásba kezdtem, amikor máfél napig semmit se ettem rámtört z éhség, és amit találtama hűtőben mindent ettem. Nem és az íze miatt, csak tömtem magamba. Ezek után folyamatosan vizsgálgattam magam h. mekkora letta hasam, mások mit fognak mondani rólam stb... és h. ne hízzak meg hánytattam magam, stadalaxot és rengeteg furont szedtem. 1 éve alatt 12 kg folytam így most normális a a súlyom nagyjából. Viszont a falásrohamok állandósultak, és szinte minden második-harmadik nap túlzabálom magam. Múlt héten az árkádban még a megmaradt tésztákat is összekapartam és megettem. Gusztustalanul undorítónak tartom amit csinálok, és magamat is gyűlölöm. De nem tudok ellene semmit se tenni. Az utóbbi 1-2 hónapban vettem észre h. amikor hányok elég sok vér vana hányásban. Ez mitől lehet??
2011. dec. 3. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz orvoshoz menni, menj el a temetőbe, hogy lásd, hova fogsz rövid idő alatt kerülni.
2011. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"A bulimia rendkívül káros a szervezetre, de a konkrét orvosi következmények függnek attól, hogy milyen módszert alkalmaz a beteg és mennyi ideig. Az ismételt hányás vízveszteséget, nátrium és kálium hiányt, illetve traumát, konkrétabban emellett a nyelőcső és gyomor súlyos károsítását okozza. Hajhajtók és vízhajtók túlzott használata szintén nátrium és kálium hiányt (mely megnöveli a szívbetegségek veszélyét), súlyos rendellenes hasmenést vagy székrekedést okoz."

[link]

2011. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2011. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Isten nyugosztaljon!
2011. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó lesz úgy elmenni, hogy jóformán még nem is volt p*nás a p*csöd?
2011. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Könyörgök menj el orvoshoz. Orvostól félsz de a haláltól nem?
2011. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!