Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudnék megváltozni?...

Hogy tudnék megváltozni? Szerintem rosszkor születtem jó helyre . Szüleimmel semmi baj sincs legjobb szülök akiket magamnak tudhatok pls HELP!

Figyelt kérdés
A lényeg lassan 20 éves vagyok kemény 6 éve kockulok szinte megállás nélkül. Sajnos így egyre kevesebb időm maradt a barátaimra na meg a csajozásra. Tegnap döntöttem el hogy ez ellen muszáj tennem , mikor rokonom hozzám vágta hogy az életemmel valamit kezdjek, Nem tudom pontosan hogy mi a bajom de úgy érzem magam mintha egy senki lennék, sok dolgot nem tudok csinálni , Amikor dolgozom azt várom hogy irányítsanak és lassan már ilyen pánik betegség is kezd rám jönni nehezen alszom el mindig azt hiszem valami bajom van vagy beteg leszek , Sokat szoktam gondolkozni ezen a mi van a halál után is stb stb... Pedig legszívesebben én lennék a legnyugodtabb ember a világon ... Jó lenne egy kis segítség valahogy ...Disco mint zene mint hely alapból ne is írjátok mert utálom . Kocsmába szeretek járkálni.
2011. dec. 4. 12:30
 1/3 A kérdező kommentje:

meg mostanában vettem észre hogy nagyon sok mindenben bizonytalan vagyok és nem tudom hogy pszichológushoz kellene -e fordulnom de szeretném egyedül megoldani a problémámat . Lehet csak azért gondolok erre mert édesanyám ne bírta feldolgozni az apja halálát és öt is oda küldték + haveromnak elváltak a szülei és őt is oda küldték és már annyit hallottam az érzéseikről hogy magamnak is beképzelhetem? PLS HELP!

Hogy tudnék megváltozni? Szerintem rosszkor születtem jó helyre . Szüleimmel semmi baj sincs legjobb szülök akiket magamnak tudhatok pls HELP

2011. dec. 4. 13:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ezt a Szórakozás/Filmek, sorozatok kategóriába tetted, de biztos elnézted. ;)

Mindenesetre én azt tanácsolom Neked, hogy próbálj meg valami hobbit találni és ezalatt nem a számítógépet értem, hanem valami olyat, ami kicsit megmozgat. Ne mindig a négy fal között ülj! Az a legnagyobb gond szerintem, hogy nem szánsz elég időt magadra, maximum csak arra, hogy feleslegesen idegesítsd magad (gondolok itt arra, hogy betegségeken agyalsz). Persze tudom, hogy a munka mellett ez nem olyan könnyű, de biztos van valamennyi szabadidőd. Fel kellene keresned a régi barátokat, társaságba menni, szórakozni (nem muszáj diszkóba, egy jó kis este a haverokkal a kocsmában szerintem is sokkal jobb). És persze egy barátnő se ártana. (A szerelem csodákra képes:) ) Persze nehéz kitörni a megszokott környezetből és nehéz magad rászánni új dolgokra, de az első lépést már megtetted azzal, hogy változtatni akarsz. A "pánikbetegséged" is el fog múlni, ha kilépsz ebből az ingerszegény környezetből. Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy így befordulj! A pszichológust meg szerintem felejtsd el, nekem van egy ismerősöm, aki ténylegesen pánikbeteg és olyan szinten be van már nyugtatózva, hogy olyan, mint egy zombi. Természetesen, ha úgy érzed, hogy egyedül nem tudod megoldani a problémáidat, fordulj szakemberhez, de szerintem az is elég, ha egy kicsit kiszakadsz a megszokott dolgokból.

Remélem kicsit tudtam segíteni és fel a fejjel! :D

2011. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm lassan de biztosan megpróbálok vissza térni a régi életmódomhoz. És tényleg véletlenül tettem ebbe a kategóriába a kérdést. És igen magamtól szeretnék helyre jönni ez nagyon jó kihívás nekem :) köszi tényleg
2011. dec. 5. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!