Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet, hogy pszichológushoz...

Lehet, hogy pszichológushoz kéne fordulnom?!

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem?!

Esti iskolába járok, heti 2 nap, mellette dolgozom éjszaka, 7 végén, meg a barátnőmhöz járok.

Úgyérzem mégis hiányzik valami az életemből...kevés pénzt keresek, és az is elmegy a barátnőzésre, meg pár bulira a hónapban.

Nemtudom megfogalmazni mi van bennem, de nemjó érzés...:S

ugy érzem mintha értelmetlen, szürke, és egyhangú lenne az életem, teletűzdelve a folyton mindenkinek megfelelésnek...

Barátnőmben sem bízok, félek, hogy átver, és megcsal, (vagy már meg is tette, nemtudom), rossz ez az egész, és folyton kattog az agyam mindenféle dolgokon, ami mást embert cseppet sem érdekel...

Szerelmes vagyok, ez nemkétésges, de visszasírom azokat az időket, a középiskolát, az általánost, amikor még semmi iylen nem volt az életembe, amikor még azvolt a gondom, hogy ha hazaérek a suliból mit fogok csinálni délután....semmi nőzés, semmi stressz, semmi felelősség.

LEstrapál a szerelem...és nemtudom eldönteni, hogy szükségem van e erre??!!!

???????????

mert eddig oylan gondtalan voltam ,semmi komyol dolog, hanem most....:S

az agyam egyik fele az egosistább folyton azt diktálja, hagyjam a szerelmet, építsem a saját jövömet, és ne foglalkozzak vele, mert csak tönkreteszem magam.

A másik felem meg aztmondja, hogy mégegy ilyen nőt nem találok, akit így fogok szeretni, és viszont szeret, a bizalmatlanságról meg nemcsak ő tehet....

NEmtudom ,az egész testem remeg, és könnybelábad a szemem mikor csak felvetődik bennem az, hogy szakítsak ,és felejtsem el egy életre, és koncentráljak a saját dolgaimra, mindennemű érzelmek nélkül.

KI merem mondnai, hogy Szenvedek, de mégis akarom, de tudom, hogy rossz vége lesz...


az éjszakás műszakok miatt meg teljesen felborult az alvás, pihenőidő dolgo az életembe, összevissza alszok, gyakran emg álmatlan vagyok, és van hogy kajálni is alig tudok...ez rátesz mégeggyel az egészre.

nemtudom mibajom van, de egyreinkább ugyérzem, hogy valami nemjó..., és szélsősége perceimben, gondolok az öngyilkosságra is, hogy egyszerűen nem bírom ezt így, jobblenne ha semmi nemlenne...:(((

19/F


2011. dec. 5. 05:40
 1/2 anonim ***** válasza:
kapard össze magad és ne siránkozz. Van melód barátnőd, tudsz tanulni. Örülj neki. Az élet ettől sokkal szarabb is tud lenni elhiheted.
2011. dec. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak rajtad kívül sokan, akik nem tudják megszokni az éjszakai munkát, főleg ha váltott műszakról van szó. Ha pedig így van veled is, ez a felborult biológiai egyensúly önmagában elég lehet ahhoz, hogy a lelki egyensúlyod is megboruljon, és ilyen sötéten lásd miatta a dolgokat. Vagy összeszorított foggal kibekkeled, míg a sulit befejezed, vagy keress más munkát, ahol nem kell éjszakázni,és megfér mellette a suli. Azt semmiképp ne add fel!

Mivel még ilyen fiatal vagy, nem dől össze a világ, ha idővel kiderül, mégsem Ő az igazi, akivel most együtt vagy. Az életnek ezt a részét is tanulni kell, ehhez szükség van csalódásokra is. Ha bekövetkezik, okulni kell belőle, nem pedig összeomolni.

2011. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!