Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Frontin jó kedélyállapot...

A Frontin jó kedélyállapot javítónak, vagy inkább bealszik, letompul tőle az ember?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 17:55
 1/8 anonim válasza:
100%
A Frontinnak ugyanaz az összetevője, mint a Xanaxnak.... Nem ajánlom, hogy ilyet szedj, mert elég kemény függőséget okozhat..... Inkább próbálj meg valami gyógyteát vagy gyógynövényes vitamint, mielőtt elkezdenél ilyen kemény gyógyszereket szedni!
2011. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!


Nagymamám még beszélni sem tud, ha beveszi. Teljesen totál kába tőle.

2011. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A Frontin nem kedélyjavító, hanem szorongáscsökkentő, nyugtató hatású, és csatlakozom az előttem szólókhoz - ne szedd!

Az egyetlen antidepresszáns hatású gyógynövény az orbáncfű, próbálkozhatsz azzal, illetve sok nyugtató hatású gyógynövény van még: macskagyökér, citromfű, levedula.

2011. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én álmos leszek tőle.
2011. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kettővel előttem nagyon jól összefogalták, amiket vény nélkül is megvehetsz a patikában, csak arra kell figyelni, hogy az orbáncfüvet nem igazán szabad szedni, ha vannak más gyógyszereid, amiket rendszeresen szedned kell.


Egyébként a Frontint és más nyugatókat, amiket orvos ír fel, nem érdemes beszedned, ha nem neked volt felírva. Több különböző hatáserősségük is van, és nem biztos, hogy neked ugyanaz kell, mint annak, akié a gyógyszer. És ha megnézed a betegtájékoztatót, van pár csúnya mellékhatásuk is.

2011. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A frontin nem kedélyjavító. Fel nem foghatom egyébként, miért ennyire népszerű, szerintem nem túlzás, hogy lassan minden 4.-5. ember szedi.


Az orbáncfűvel nagyon vigyázni kell, mert bizonyos ételekkel nem fogyasztható együtt. Alaposan utána kell olvasni a témának, mielőtt valaki szedni kezdi.

2011. dec. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedélyállapot javítónak én a helyedben Rexetint szednék. Napi félszemet a 10mg-ből!
2012. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem többször feldob mint eltompít a Frontin, de ez függ attól is hogy hány mg-os
2012. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!