Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó feszültséget/idegesség...

Állandó feszültséget/idegességet hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy nembírok ellazulni (alvó állapotot kivéve). Próbálok laza lenni de amikor "nem koncentrálok rá" akkor olyan nagyon eröltetett lazaság van és úgyérzem, hogy ez látszik rajtam. Suliba órán is szoktam szorakozni a hajammal, a lábaimnak sose találok jó pózt, nembírok egy pozícióban ülni egyszerüen mindig izgek-mozgok (egyhelyben persze). Ugyebár az álllandó idegességemböl/feszültségemböl adódóan szoktam ropogtatni az ujjaimat, a nyakamat és néha a lábamat is (persze erröl nagyon szeretnék leszokni de nemmegy egyszerüen).

Ahhoz hogy ténylegesen ellazuljak (eröltetés nélkül) alkohol kell, amit utálok, mert sz@rul kelek töle.

Nemtudom jelent e ez valamit de amikor pl. filmekben vannak ilyen ultra ciki jelenetek azoknál látom, hogy egyesek totál mozdulatlan végig bírják nézni de én azt alig bírom nézni egyszerüen próbálok nem odafigyelni, mert kellemetlen érzést kelt bennem (olyan úgy kifutnék a világból érzést) és ez csak film persze való életben is elöfordul ez bár ritkábban, mert elég hallgatag vagyok osztálytermen vagy az otthonomon kívül.


17/F


2011. dec. 6. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ui: Előtte voltam pár kezelésen és tényleg felszabadult voltam, ha érdekel leírom majd kb. 1 hónap múlva mennyire segít, mert nálam január és február-ba jön elő sajnos depresszió formájában :(
2011. dec. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megint én:


Én személyszerint még ginseng ginko biloba teát is iszok a depresszióra, ez is javít valamit, de engem is érdekel más meglátás/javaslat :)

2011. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Danna99 válasza:
Menj el futni vagy úszni! Ha ezek nem segítenek igyál egy forró teát lazíts a napirendeden és olvass! Feküdj le korán (mondjuk 8-kor) és olvass az ágyadban úgy 9-ig ne tovább és utána próbálj aludni!
2013. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!