Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már olyan veletek hogy...

Volt már olyan veletek hogy éjszaka tettetek valamit de nappal már nem emlékeztetek rá? (józanul! :D)

Figyelt kérdés

Barátnőm múltkor kiakadt hogy másnap nem emlékeztem rá, hogy éjszaka mondtam valamit. Mikor említettem neki, hogy van úgy hogy reggel arra se emlékszek hogy éjszaka kimentem wc-re teljesen meglepődött.

Ez normális nálam hogy így kihagy az agyam?


2011. dec. 7. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam beszélni álmomban, ez nem ritka. Az is előfordulhat, hogy felébredsz félig-meddig, kimész WC-re, aztán rögtön visszaalszol, így reggel nem emlékszel. Gondolom, mélyen alszol, ez még nem kóros dolog.
2011. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is szokott:) Beszélés minden éjszakai előfordul többször is.Persze ilynkor általában vissza válaszol az ember, ha elkezdik kélrdezgetni:D Jártam már alva is kétszer, de nagyjából emlékeztem rá.. Mármint nem úgy láttam, ahogyan igazából van a világ, pl. az ágy helyett autót volt ott:D és az időérzékem sem volt olyan. Kicsit félek ennek tudatában, hisz a 4.-en lakom, amikor a barátnőmnél a 8.-on aludtam, ott már igazán beparáztam:DD
2011. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod elhinni, de én egyszer megírtam egy tízoldalas esszét az angol alkotmányról...


Nem vicc! Ezt a feladatot kaptuk a suliban, és szorított a határidő. Valószínűleg felkelhettem az éjjel, nem hagyhatott nyugodni a gondolat, hogy még neki sem kezdtem. Következő reggel azzal indítottam be a gépet, hogy rendszerezem az összekapart adatokat és elkezdek összehozni valami esszé-félét, de amikor megnyitottam a dokumentumot, szembesülnöm kellett azzal, hogy előző éjjel már befejeztem mindent.


És nem, semmire nem emlékeztem belőle. De nagyon örültem, amikor láttam, hogy kész van!

2012. jan. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem egészen a kérdéshez illő válasz lesz,de hasonló a helyzet.Szóval én még sulis vagyok és egész életembe anya keltett,kivéve amikor általános iskolás voltam..mert akkor vagy a mama,vagy a telefon keltett,mert anyáék Ausztriába dolgoztak,és aztán mikor hazajöttek,akkor meg itthon dolgozott anya(mármint a faluban,ahol élünk).Felébresztett ő akkor is,de mindig visszaaludtam,így kellett a telefon.:)


Szóval miután felébreszt anya mostanság(2 éve vagyok középsulis),akkor néha visszaalszok,és nem emlékszek arra,hogy 10 perccel a visszaalvás előtt ő bizony felébresztett..mert ugye nem teljesen ébredek fel,és nekem is lenne szükségem egy kis időre,mikor kipihenhetem magam..hát ez lenne azaz időpont,de viszont most nem akarok aludni..:))


16/L

2012. aug. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem már volt olyan, hogy amikor felébredtem az ágyam másik végén volt a fejem, mint amikor lefeküdtem (konkrétan 180 fokkal megfordultam, és a párnámat is vittem magammal), meg két alkalomról tudok, amikor alva beszéltem, de szerintem volt sokkal több is. Valamint egyszer nem ott ébredtem fel ahol lefeküdtem aludni, egy másik szobába mentem át álmomba.
2013. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!