Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most akkor ez a kis eltérés...

Most akkor ez a kis eltérés ennyit számít?

Figyelt kérdés

Voltam vérvételen, mert szedek egy gyógyszert kb 7 hónapja, a Roaccutant, és folyamatosan kell vérvételre mennem mert a májat károsíthatja stb...


Szóval, mikor elmentünk dokihoz, azt mondta hogy ez nem jó, hogy ennyi meg ilyenek. Éhgyomorra vizsgáltatott, és előző nap este 6 óra körül ettem egy kis kaját, majd reggel 8-9 körül mentem vérvételre.


Az eredmény az lett hogy 6,06 a vércukorszintem, és 2,80 a koleszterinem. A vércukornál a kórházban 5,80at adtak meg felső értéknek, koleszterinnél pedig 3-at alsó értéknek. A doki egyből kiszúrta hogy ennyi a vércukrom, de 2-3 hónapja egy másik doki 6,07-re azt mondta hogy ez még normális, mert a gyógyszer minimális értékben megnöveli (a következő haviban 5,2 volt).


Most akkor aggódnom kéne hogy cukros lehetek, vagy a doki csak kicsit felfújta a dolgokat? (Azt mondta, ha a pénteki eredmény is ilyen lesz, felfüggesztjük a gyógyszer szedését)


2011. dec. 7. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell parazzal.

Velem is volt ilyen es egy hetre ra ujra vettek vert es akkor jo lett.

Nugi!Szerintem nincs nagy baj.

2011. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! És ha ugyan ennyi lesz? Ettől ugye még nem vagyok cukros? Egyenlőre nagyon nem szeretnék az lenni 16 évesen...
2011. dec. 7. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!