Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem szeretem a testem, mivel...

Nem szeretem a testem, mivel a gerincferdülésem miatt van egy csomó asszimmetria, eltérés. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tornázok, sportolok, de soha nem lesz tökéletes és mindig látszani fog kicsit.

Amúgy nem feltűnő.


A gondolkodásom lett rossz e miatt a külső hibák miatt. Sokkal depressziósabb vagyok.


2011. aug. 17. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
182 cm vagyok bmx-ezem ami elég kicsi nekem és S alakú gerincferdülésem van + O lábam... ilyenek ne zavarjanak szerintem én így tökéletesnek érzem magam
2011. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Jogazni kell, az fog javitani ezen! A rendszeres joga, az fogja megvaltoztatni ezt.

A testedet elkell fogadnod, mert lecserelni nem tudod, de formalni igen, erre van meg a lehetoseged. Ha zavar, akkor ne viselj szuk felsot pl., ugy oltozz, hogy eltakarod azt, amit nem akarsz masoknak megmutatni pl., hiszen, mint irod is, hogy nem feltuno!

2011. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Én is nagyon görbe vagyok, oldalról nézve olyan, mint egy S betű, vagy ?-jel. Rettenetesen depis vagyok tőle, teljesen lelki beteg. Nem szeretek utcára sem menni, mert úgy érzem, mindenki engem néz.....

40/F

2011. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és te sportolsz amúgy valamit? fájni szokott a hátad?

nekem a túl merev állandóan a hátam


engem is a lelki része zavar nagyon

2011. aug. 20. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sportolok, csak úszok néha. A hátam konkrétan nem fáj, de a derekam/csípőm gyakran, ráadásul kisugároz mindenhová, ami nagyon fáj szintén, soxor járni is alig bírok :(
2011. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

bocsi, hogy csak most válaszolok


hát az nem jó


lelkileg, hogy érint? nekem sokkal rosszabb, depressziósabb lett a gondolkodásom


szerinted hogyan tudnánk megoldani ezt a problémánkat?

2011. aug. 26. 00:06
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Ezt nem nyilvánosan kéne megtárgyalni!

Írj privit.

2011. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!