Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Zsibbadó/bizsergő bal láb és...

Zsibbadó/bizsergő bal láb és kézfej?

Figyelt kérdés
Egy jól sikerült buli másnapján kezdtek el bizseregni az ujjbegyeim a bal kezemen, kicsivel később a lábam is. Ennek már öt napja, de nem igazán szűnik. Nem vészes, inkább csak bizsereg mint zsibbad, és nem érzek semmi más panaszt, bár aznap meg is fáztam, így kicsit levertebb vagyok mint általában. Néha észre sem veszem a "zsibbadást", van, hogy el is múlik, néha pedig zavaró is szokott lenni. Aggódom, hogy valami komoly. Most lettem 19, ezért át kell iratkoznom a gyerekorvostól, így most hirtelen nincs orvos akihez rögtön mehetnék. Mi lehet ez? Van ellene valami praktika?
2011. dec. 8. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetne akár szívrohamra utaló tünet is, én elmennék orvoshoz.
2011. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz azonnal! Mehetsz ügyeletre is, akkor nem kell azzal bajlódni, hogy háziorvos... bár ha bemész ahhoz, akihez átjelentkeznél, akkor ő is ellát.
2011. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az orvost legkésőbb a jövő hét elején mindenképp megejtem, bár többektől hallottam, hogy sok helyen nem veszik komolyan az ilyen panaszokat.

A bizsergés mostanában van, hogy átmegy a jobb kezembe/lábfejembe, bár leggyakrabban a bal oldalamon érzem. Sosem jelentkezik egyszerre minden végtagomban, általában egyszerre csak egyben érzem. Mik lehetnek az okai? (csak hogy felkészült legyek az orvosi vizitre)

2011. dec. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!