Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért alszok rosszul egy pár...

Miért alszok rosszul egy pár napja? Nem váltottam ágyat, nem költöztem el, nem eszem későn és mégis nehezen alszom el és 8 ora alvás után is hulla fáradtan kelek, igaz éjjel töbször felébredek, nyugtalanul alszok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 11:09
 1/3 anonim válasza:

Nem történt valami az életedben ami nyomaszt vagy megoldatlan? Lehet hogy ez az oka, és hiába fekszel le éjjel,az agyad még nem tud kikapcsolni.Az is lehet hogy észrevétlenül sokat dolgoztál vagy "pörögtél" mostanában és több alvásra van szükséged...Próbáld meg azt,hogy levendula olajat párologtatsz vagy száraz levendulát teszel a szobába,ez megnyugtat,és lehet hogy segít jobban aludni.

Ha eddig minden rendben volt az ággyal,szobával,akkor szerintem valamilyen lelki dolog van a háttérben,ami nem feltétlenül rossz dolog.

Jó alvást!:D

2009. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne kényszerből feküdj le és próbálj elaludni.

Várd meg, míg magától ragadnak a szemeid.

2009. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem súlyosabb volt a bajom!!! Én egyáltalán nem tudtam elaludni, és max 3 órát aludtam minden este! Ez így ment 1 évig. És indig gondolkoztam, hogy ez mitől lehet, és rájöttem: Kényszerből fekszek le aludni, és mindig a legrosszabbra készülök! Nem úgy álltam a naphoz, h de jó lesz, hanem mindig az órát néztem és mondogattam magamnak, hogy aludnod kell, aludnod kell, és felkavartam az idegeimet, így hát persze h nem tudtam elaludni! Én ezeket próbáltam, amik nagyon nagyon sokat segítettek a nyugodságban, és az alvásban: Pickwick Csipkebogyó tea, és kihúztam az órát, elhitettem magammal h még csak 20.00 óra nyugodtan gondolkozzak, nyugodtan pihenjek! És tök jól vagyok! Bocs ha nem segítettem semmit! :)
2010. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!