Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bulimia "második fázis" nélkül?

Bulimia "második fázis" nélkül?

Figyelt kérdés
ugyanolyan falási rohamok jönnek rám, amit nem tudok kontrollálni, és azonnal bántudatom is lesz, és hánytatnám magam, de soha nem jött vissza semmi.. És iszonyú bűntudatom van, és megígérem magamnak, hogy többet sosem, de aztán megint előjön...
2011. dec. 12. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az első fázis?
2011. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
első a falási roham, második a hánytatás.
2011. dec. 12. 15:14
 3/10 A kérdező kommentje:
*illetve hányás
2011. dec. 12. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

OMG

Én is bulimiás vagyok!*



*Második fázis nélkül.

2011. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Binge eatingnek vagy stresszevésnek hívják, keress fel egy pszichológust.
2011. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy gondoltam rá, mert már így is járok pszichológushoz, de nem merem neki mondani, mert nagyon szégyellem :S
2011. dec. 12. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:
vízzel kell hányni, nem akarok ötleteket adni de nekem is úgy ment ha utána sok vizet megittam
2011. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig nem kell szégyellned, segítségre van szükséged. Én is a stressz miatt szoktam "zabálni". De nem akarom magam hánytatni miatta. Szerintem sportolj, meditálj. Törekedj a lelki egyensúlyra.
2011. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Az a baj, hogy ehhez annyira kész vagyok.. Arra is alig bírom rávenni magam, hogy suliba menjek reggel (mellesleg sokszor ki is hagyom) nem hgoy még a mozgásra... :S szörnyű

2011. dec. 15. 18:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert depressziod van, suliba ense nagyon vagyok bent.gondolj azokra akik 100 kilosak vagy tobb es aztan arra, hogy ugy akarsze kinezni vagy sem.en mindig ezert futok,tornazom, hogy minnel jobb legyen te is jobban fogod erezni magad egy kiados futas utan.(egyebkent bulemiaval nem lehet fogyni, nekem 3-4 eve van es kb hiztam)
2011. dec. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!