Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lenyeltem egy hajszálat....

Lenyeltem egy hajszálat. Könnyen lehet ebből vakbélgyulladás? Nagyon aggódok. Köszi.

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd kijön. A kisfiam is rendszeresen eszi a hajamat. Sajnos elég erősen hullik, és nem mindig veszem észre, ha a kezében marad.
2009. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből se könnyen, se nehezen, se sehogy nem lehet vakbélgyulladás
2009. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az inkább cseresznyemagtól lehet. De én azt is lenyeltem már párat...

szerintem ne aggódj, gond nélkül kijön majd.

Okozhatnak ilyen kis dolgok bajt, de ez nem jellemző, sőt igen ritka.

Szerintem semmi bajod nem lesz, én is nyeltem már le hajszálat ételben... ha bármi furcsát tapasztalsz fordulj orvoshoz, de mondom nem kell aggódnod.

2009. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Mi van? Nem igazán értem az összefüggést... Miért lenne tőle vakbélgyulladásod?

Különben még soha nem nyeltél le hajat?

2009. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert megtapadhat a belemen és nem tud kijönni ami gyulladást okozhat.Vagy rosszul gondolom?Remélem,hogy igen...Biztos nyeltem már le,de most észre is vettem,csak már nem tudtam nem lenyelni.Azért köszi,egy kicsit megnyugodtam.
2009. máj. 16. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer hallottam, hogy ilyenkor kenyeret kell enni, mert az ugye kicsit durva és tapadós is és leszedi a dolgokat ha megtapadnak...


én pl kukoricát ettem valamikor (pattogatottat) és megakadt a torkomnál és nagyon kellemetlen volt, akkor is megettem kb egy szelet kenyeret és leszedte valahogy. Állítólag a bélben is ilyesmit csinál és jót tesz.


Nem tudom... de amint már írtam, szerintem semmi bajod nem lesz.

Ha mégis gondot okozna azt meg úgyis észreveszed és gyorsan elmész orvoshoz, segítenek rajtad.

De ne aggódj, semmi probléma nem lesz.

2009. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi,de pont kenyérrel együtt nyeltem le.Akkor talán...
2009. máj. 16. 22:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kenyér a belekben már nem az a kifejezett érdes dolog.
2009. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egy hajszáltól nem lesz semmi bajod, de azért vigyázz, hogy ez ne nagyon forduljon elő. :)

Nyugodj meg...

2009. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!