Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a szívem? Nem szokott...

Fáj a szívem? Nem szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Kb egy órája folyamatosan fáj a szívem környéke, talán a gyomrom is. Utazás közben jott rám.

Mitől lehet? Nincs ilyen jellegű egészségügyi problémám.


22/L


2011. dec. 12. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
ÉN AZT MONDOM, HOGY INKÁBB AZ UTAZÁSTÓL IDEG. HA TUDSZ IGYÁL MEG EGY BÖGRE MELEG TEJET JÓL MEGCUKROZVA, bocs a caps lock bekapcsolva maradt
2011. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

gyakran utazok, nem volt rosszabb mint szokott lenni, és még most sem múlt el.

Tejem sajnos most nincs :(

Akkor iszok egy kis limonádét, az is folyadék és cukros.

Ja, és a pulzusom is gyorsabbank tűnik

2011. dec. 12. 18:54
 3/8 A kérdező kommentje:

Még mindig fáj.

Mi lehet?

2011. dec. 12. 19:56
 4/8 anonim válasza:
Azonnal menj orvoshoz! Mi itt úgysem tudunk segíteni, max ezzel, hogy azt írom menj orvoshoz! Lehet semmi nincs, de jobb ha elmégy és utána megnyugszol!
2011. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Majd karácsony után, azt hiszem...Azóta nem volt ilyen durva, az aznap többször is volt.

Addig muszáj várnom, úgyse kapok időpontot.

Igazából arra voltam kíváncsi, h ez normális, és csak beparáztam, vagy érdemes dokihoz menni.

Már annyi nyavajám van, hogy megyek háziorvoshoz, és szerzek tőle egy csomó beutalót :(

2011. dec. 15. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez tipikus reflux betegség tünete. Keress rá a googliba
2011. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért írtam, hogy menj orvoshoz, hogy ő biztosan tudja (remélhetőleg) mi ennek az oka, és tudja kezelni ha kell, ha meg nem, akkor legalább megnyugszol. Az ember képes annyira bebeszélni magának a betegséget, hogy sokszor már a tünetek is előjönnek. Ezért sem szabad rögtön a legrosszabra gondolni! Jobbulást, és kellemes karácsonyt! :)
2011. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, tényleg elmegyek...
2011. dec. 15. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!