Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami komolyabb is...

Lehet valami komolyabb is akár? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Egy lánnyal 5 hónapot voltunk együtt, lefeküdtünk,szűz voltam...a lány saját elmondása szerint szintén, és többiektől sem hallottam vissza mást.A lány viszont elég nagy kamugép, megcsalt, stb.

És most eléggé parázok, hogy nehogy valami komoly bajom legyen

AIDS - WikiPédia

2. szakasz – Primer vagy akut HIV tünetegyüttes – a HIV fertőzést követő 3-6 hétben lép fel. Tünetei: átmeneti nyirokcsomó-megnagyobbodás, láz, fáradékonyság, rossz közérzet, izomfájdalom és kanyarószerű bőrkiütések. A fertőzöttek 1-2 hét elteltével hirtelen tünetmentessé válnak.


A nyirokcsomóm megvolt dagadva a fülem alatt, ezt akkor a fültágítóra fogtam, de azért elgondolkodtató.

Rosszul érzem magam, hazaérek suliból estig alszok mostanába, megfürdök és visszafekszek...ami eléggé rossz jelekre utal...

Negatív ember vagyok, ha fáj a torkom, már rögtön arra gondolok, hogy gégerákom van...

Szerintetek?Ezt is eltúlzom, és semmi bajom nincs?Állítólag a tinédzserek az én koromban fáradékonyabbak.

Csak szimpla félelem, vagy érdemes felutaznom Pestre, és megcsináltatni az AIDS tesztet?


15/F


2011. dec. 14. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsösorban nyugodj meg, hessegtesd el magadtól a rossz gondolatokat. Mivel te magad mondtad negatívan reagálsz mindenre, szerintem most is azt teszed. A nyirokcsomóid akkor is megduzzadhatnak ha meg vagy fázva, mandulagyulladásod van, azért ne parázz. A fáradékonyság is az idöjárással is összefüggésben van, menj sokat friss levegöre, esetleg sportolj egy kicsit, és várd ki. Esetleg ha huzamosabb idelyig megmaradnak a tünetek vizsgáltasd ki magad, és ne szexelj gumi nélkül!!!
2011. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást!:)

Igazából most sem volt gumi nélküli, csak 4-5 mp-re még legelőször...és ezt bánom az egészbe.Hogyha valóban beteg vagyok, akkor amiatt a 4-5 másodperc miatt. ://


De sikerült kicsit lenyugodnom, mégegyszer köszi!

2011. dec. 15. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!