Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem akar komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar komolyabb dolgokat a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
A párom meg én is közel 30 évesek vagyunk. Együtt vagyunk 5 éve (nem lakunk együtt), látom, hogy szeret, és bár vannak éretlen viselkedései (haverokkal leginkább), más lányra rajtam kívül nem vágyik. De részéről semmi fejlődés nincs a kapcsolatban. Én meg már szeretnék összeköltözni, esetleg egy eljegyzést, esküvőt, meg hát gyereket is kb 5 éven belül szülni kellene... Szóval az érdekelne, hogy más is van e ilyen helyzetben, és hogy mit kellene csinálnom, hogy kilépjünk ebből, hogy érdemes e várni (bár mással nem igazán tudnám elképzelni az életemet). Nem mondanám, hogy céltalan a fiú, mert beszél ő szép házról, gyerekről, de hát nem közeli tervei ezek. Esetleg még olyan is érdekelne, hogy milyen női praktikákat lehetne bevetni, hogy emberelje meg magát, és induljunk el valamerre:)
2011. aug. 17. 00:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A praktikákat felejtsd el, azzal nem mész semmire.


Le kell ülni, és kerek perec elmondani neki, amit ide leírtál. A pasik nem értenek célozgatásokból, utalásokból, nem vesznek észre jeleket, csak az van számukra, amit látnak és hallanak. Ha ennyit sem tudsz vele megbeszélni, akkor ott nagyobb baj van, mint gondolnád.

2011. aug. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 5 éve vagyunk eggyütt,én hiába mondom neki hogy jó volna már összeköltözni,de mindíg azzal jön hogy (ha (kisebb) hitelt vennénk föl)nem jönnénk ki anyagilag.De szerintem a részéről csak kifogás,melllesleg pár éven belül babát én is szeretnék.Ha felhozom a témát(félévente 1*),mindíg kerüli,nem szól semmit.Mintha nem is hallaná.Pedig nem hiszem el hogy kb 180.000ft ból nem lehetne megélni,egy kisebb hitelt fizetni.

Én 24/L ő26/F

2011. aug. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja,pedig látja/tudja hogy nekem(neki is)jobb lenne az összeköltözés.(szülők miatt).És amennyit odaadunk szülőknek,abból csekkeket,hitelt tudnánk fizetni......
2011. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy írta az első! Le kell vele ülni és megbeszélni a dolgokat. Elmondani azt, ami a szívedet nyomja, hogy te már szeretnél előrelépést, költözzetek össze. Saját tapasztalat és jó tanács, hogy az első az összeköltözés legyen, mert nem tudhatod, hogy hogyan fog viselkedni utána, lehet, hogy ugyanúgy a haverok fontosak lesznek és ebből komoly baj lehet egy idő után, főleg ha jön a baba! Beszéld meg vele, a pasik tényleg nem nagyon veszik, értik a jelzéseket, a körülírásokat, nekik a képükbe kell mondani fehéren-feketén! :)
2011. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5 év alatt már rég beszélgetni kellett volna arról ki mit vár el a kapcsolattól. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a pasidnak ez egy nagyon kényelmes kis helyzet, amiben jól eldagonyázik és részben még a függetlensége is megmarad: veled is van meg nem is. Felnőtt párkapcsolatokban 5 év után már mindenképp jelen kell lennie valamilyen szintű elköteleződésnek vagy legalábbis a szándéknak, ez pedig első lépésben az együtt élés. Ne haragudj, de szerintem ez a kapcsolat nem igazán fejlődik semerre a pasid részéről: ez származhat abból, hogy még mindig éretlen, illetve nem jelentesz neki annyira sokat, nem érez igazán az élete részének. Én 25 vagyok, hasonló okokból mentünk szét a párommal nemrég. Ugyanez volt a szitu, a közös jövőnk képe igazából csak bennem létezett.
2011. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

07:23-as vagyok.Ha szóbahozod az összeköltözést a párod hogyan reagál?Az enyém elengedi a füle mellett,vagy pedig azzal jön hogy nem jönnénk ki anyagilag(mint írtam).

24/L

2011. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
amiket írtál az első válaszodban, nekem is ismerősek... ha kérdezem, azt mondja, szeretne együtt lakni, de hát az anyagiag, meg hogy sosem biztos az állása, meg otthon is segíteni kell... tehát kifogások:( Mesélj, te mikkel próbálkoztál már, mert kezdek reményvesztett lenni.
2011. aug. 17. 20:16
 8/15 A kérdező kommentje:
14:38-nak köszönöm a választ, sajnos érzek ebben is igazságot. Hogy lehet egy ilyen hosszú kapcsolatból úgy kilépni, hogy szereted, szeret, csak nincs ugye közös jövőkép? Neked hogy sikerült?
2011. aug. 18. 00:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Mikkel próbálkoztam?Én igazán megmondtam neki hogy mit szeretnék,mi lenne a jó(tudja).Ő is mondta hogy nem biztos az állása,pedig biztos.Ráadásul mind2en dolgozunk,nem igaz hogy nem jönnénk ki.Én is lépnék a kapcsolatból,csak az van hogy szeretem.De szerintem ha állandó kifogásokkal jön,akkor sem most, sem később nem fog összeköltözni velem.Amúgy jobb lenne minél előbb.Hisz ha már gyereket akarok(akarunk)akkor már jó volna legalább a hitel felét kifzetni(vagy egy részét kifizetni,+félrerakni).Most majd este rákérdezek hogy akkor mi a fenét akar ettől a kapcsolattól.Hisz örökre nem lehet az anyja "nyakán".Mondjuk az én párom nem hivatkozik arra hogy segíteni e kell,mert otthon sem csinál semmit(csak játszik).
2011. aug. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Otthoni segítségként főként anyagiakra gondoltam. Egyébként ő is tudja, hogy én mit szeretnék, mert egyértelműen megmondtam neki természetesen, csak hogy a kifogásokon hogy lehetne túllendíteni az ügyet, azt jó lenne tudni. Azt se akarom, hogy összeköltözünk, jön az első kis anyagi gond, és akkor egyből ezzel jöjjön, hogy ő mondta, hogy anyagiakkal bajok lesznek. Teszem hozzá mind a ketten jól keresünk, csakhát magas igényekkel... Kiváncsi leszek az esti megbeszélésre, majd számolj be a fejleményekről.
2011. aug. 18. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!