Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon megijedtem tegnap....

Nagyon megijedtem tegnap. Mindig is halucináltam, de ez mostanra egyre durvább. mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap aludtam felkeltem de csak feküdtem utána az ágyban, és anyu ment pisilni, és néztem ahogy bemegy a wc-re az ágyból pont rálátok, és egy rohadt nagy integető kéz bevillant... és olyan is van,hogy nagy sebességgel valami jön felém és mintha arcon ütne és hátra esek.. mitől lehet ez? Szerintem eleget alszom... hétvégente éjfél, 1 fele elalszom, de 11 körül kelek, tehát pótlom. napközben pedig elalszom 11körül és fél 7kor kelek.
2011. dec. 17. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp ér annyit a dolog, hogy beszélj anyukáddal, és forduljatok szakemberhez. Ha esetleg cikinek érzed beszélni erről valakivel, ne tedd, fontosabb, hogy kiderüljön, mi bajod és megoldódjon a probléma.
2011. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyit mondott rá,hogy csak hülye vagyok... pedig tudom,hogy nem igaz nagyon sokat stresszelek :( Van olyan,hogy éjjel faceboozok a telefonomon, és mintha amikor megjön egy üzenet hallom a azt a kis pittyegést ami jelzi,hogy üzenet érkezik, és rendszeresen hallom a fagyis kocsit. :///
2011. dec. 17. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:

ide már szakember kell.

vmiylen neurológiai problémád lehet, mindig meglepődöm miylen furcsa emberek vannak ezen a világon:S

2011. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erősen gondolsz valamire megjelenhet elötted. Én például egy horrorfilmbeli szereplővel voltam így hogy látni véltem az ajtoban állni... Ha nagyon erősen gondolok egy hangra egy idő után azt is hallom.
2011. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:(:(:(:( ma is ültem álltam volna fel és a szemem sarkából láttam,hogy lóg valami bot a plafonból és fejbevág, mintha éreztem is volna.:(((( aztán odanéztem és sehol semmi..
2011. dec. 17. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!