Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megtudnátok mondani hogy mi a...

Megtudnátok mondani hogy mi a bajom?

Figyelt kérdés
ugy kezdödőtt hogy tavaly októberben elkezdtem köhögni de olyan jó nagy ugatosan ami még most is tart és elkezdet akkor szurkálni a mellkasom és alig kaptam levegőt, elmentünk az orvoshoz befektettek 1 hét kivizsgálásra és aztmondták hogy asztmás vagyok na akkor elkezdték fújtatni velem a flixotidet amit még mai napig használok naponta 2x-er ami nagyon jól enyhiti a mellkasi fájdalmam. na az lenne a kérdésem hogy a flixotide nagyon káros rám hogy szteroidok vannak benne?Mert próbáltam abbahagyni de akkor nagyon szúr a szivemnél és a bal karomat szoktam érezni hogy olyan erőtlen. megtudnatok nyugtatni??(bocs a hülye kifejezésekért)
2011. dec. 18. 00:24
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és amikor tavaly kezdödőtt ez a bajom akkor olyan sokat köhögtem hogy a köldököm felett kijött egy ilyen kis csomó és az fáj ha nagyon megeröltetem. orvos aztmondta rá hogy egy zsírcsomó
2011. dec. 18. 00:28
 2/3 A kérdező kommentje:
hülyén irtam vagyi azt akarom kérdezni hogy sokszor mért fáj a szivemnél és szurkál nagyon meg a bal karom olyan erötlen és ez nagyon kellemetlen meg a flixotidet abbahagyom akkor ez a szúrkálás mitöl erösödik igy fel most konkrétan mi fáj a bal oldalamon mert volt ekg bicikliztem mellkasröntgen de semmi se látni
2011. dec. 18. 00:37
 3/3 A kérdező kommentje:
14/F
2011. dec. 18. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!