Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lázas vagyok és zsibbadnak az...

Lázas vagyok és zsibbadnak az ujjaim. Valami komoly bajom van?

Figyelt kérdés

Tegnap este 10 óra körül elkezdett fájni a fejem, ezért lefeküdtem aludni. Éjszaka nagyon nyugtalanul aludtam, szinte óránként ébren voltam. Reggel 6-kor muszáj volt felkelnem, de szinte alig tudtam kimászni az ágyból, szó szerint fájt minden porcikám. 10 óra óta lázas vagyok (38,5), 1 órája pedig elkezdtek zsibbadni az ujjaim is. Fáj mindenem, ráz a hideg, pedig 25 fok van bent és két takaró van rajtam. Vettem be lázcsillapítót, de nem vitte le a lázam.

Ez csak egy sima megfázás, influenza, vagy komolyabb? Megkérjek valakit, hogy elvigyen az orvoshoz, vagy elég ha lefekszek aludni?


2011. dec. 16. 14:04
 1/3 bánomisén ***** válasza:

Ha úgy érezted, hogy nem kell orvoshoz menned, elég az internetre fellépni, akkor annyira nem lehet nagy a baj.

Aludj egyet, aztán ha az nem segít, akkor menj el orvoshoz, mert diagnózist mi, laikusok, online nem tudunk felállítani.

2011. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért nem megyek orvoshoz, mert a legközelebbi 15km-re van innen... Így nem tudok vezetni, feleslegesen pedig nem akarok senkit megkérni, hogy vigyen el.
2011. dec. 16. 14:12
 3/3 bánomisén ***** válasza:

Ó, értem! Akkor is azt mondom, hogy maradj otthon, aludj, pihenj, aztán majd eldől, hogy jobban leszel vagy sem.

Ha nem, vagy éppen rosszabbul, akkor viszont mindenképpen kérj meg valakit, hogy fuvarozzon el dokihoz.

2011. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!