Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Asztrálutazás, irányított...

Asztrálutazás, irányított álom, vagy csak egy szimpla álom lehetett?!

Figyelt kérdés

Vasárnap délután ledőltem kicsit délután aludni. A részletes történtekre nem emlékszem, csak arra hogy a hasamon fekszek, és egyszer mintha valaki betakart volna szépen lassan, majd mintha puszit adott volna a tarkómra,de az ajkát nem emelte el a tarkómról, hanem ott tartotta. At hittem valóság, igy megpróbáltam DIREKT!! megmozgatni a fejem ill a tarkómat megemelni vagy megfordulni mi történik. De NEM BIRTAM MEGMOZDULNI!!! Majd nagy nagy erőlködések után végre sikerült megmozduljak, de csak "álmomban"! Nagynehezen járkálni is tudtam amerre szerettem volna, ekkor valahogy tudatosodott bennem hogy álmodom. Igaz nehezen, és csak kismértékben de tudtam befolyásoni mi történjen v épp mit csináljak. Majd kb 4 óra múlva felébredtem és olyan szinten feltöltődve és fitten mintha egy hosszú éjszakát aludtam volna át.

Kérdésem hogy ennek most csak én keritek nagy hangsúlyt , vagy valami leírt esemény történt velem?


2011. dec. 18. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem ezotéria részlegbe raktad, így álom vagy alvásparalízis.
2011. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi álmodtál. Én pár hónapja hason feküdtem, mert fáradt voltam. Az ágyam pont az ajtónál van, és ott van a lábam. Na a lényeg, hogy már félálomban voltam, amikor megrándult a lábam. Néha van ilyen rángásom félálomban. Az ajtó kinyílt és bejött rajta valami gyilkos, szörny vagy UFO azt hiszem gyilkos szándékkal, késsel a kezében vagy ilyesmi. Én meg kiugrottam az ágyból és szembefordultam vele. Persze ez nem történt meg, mert félálomban voltam, de félig álmodtam. Megrándult újra a lábam, és akkor már felkeltem, de se gyilkos se semmi, és már nem voltam fáradt sem.
2011. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!