Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám magam túl tenni...

Hogyan tudnám magam túl tenni rajta?

Figyelt kérdés
Depressziós és pánik beteg vagyok, és nagyon gondolkozom azon hogy megölöm magam mert egyszerűen annyira kilátástalannak látom helyzetemet hogy nem látok más megoldást.Ha valaki tud mondani valamit ami segít azt nagyon megköszönném.Járok pszichológushoz és gyógyszert is szedek de nem nagyon vagyok tőle jobban.16/F
2011. dec. 19. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Azzal,hogy megölöd magad, senkinek nem segítesz,magadnak főleg nem.

16 éves vagy.

Nézz körül a világban! Mennyi szegény ember van? Mennyi beteg ember van? Mennyi beteg kisgyerek van,akik mindent megadnának,hogy boldogok és egészségesek legyenek,Te meg itt állsz 16 évesen és azon gondolkodsz,hogy megölöd magad! Szégyelld magad inkább,és szedd össze,mert ott van előtted az egész élet.

Egy tipp: a gyógyszerek semmit sem segítenek.Elnyomják a tüneteidet, de nem fogják elmúlasztani a problémád,azt csak Te tudod. Sportolj,olvass, vedd körbe magad emberekkel, tanulj (az mondjuk sosem árt, sikereket érsz el vele,és hasznodra válik) ,keress magadnak új hobbit,bármit,ami segít. Túl fiatal vagy ahhoz,hogy belemerülj ebbe.Az öngyilkosság pedig egyszerű gyengeség,és lustaság. És még véletlenül se hallgass azokra,akik tizenakárhány éve pánikbetegek és gyógyszereken élnek. Én gyógyszer nélkül gyógyultam ki belőle, 4 hónap alatt. Azzal,hogy felálltam és azt mondtam,én más,jobb,boldogabb életet akarok.Soha nem ettem egy szem gyógyszert sem,és a terápiát is otthagytam másfél hónap után. Ez mind a fejben dől el,hogy akarod-e az életed, vagy sem... amit Te csinálsz,az lustaság. Ráadásul 16 vagy,ilyenkor az ember élete amúgy is sötétebbnek tűnik,de hidd el,nem az! Mindenen túl tudsz jutni,ha igazán akarod.

Sok sikert!


24/L

2011. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy lehetőség talán: Szendi Gábor a témához kapcsolódó könyveit ajánlanám elolvasásra és lehet, hogy a neten keresztül is megkereshető a szakember.

[link]

2011. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 cWalk válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!