Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan fajta vagyok, aki...

Olyan fajta vagyok, aki állandóan stresszel és izgul minden miatt, a normálistól 1000-szer jobban, emiatt már súlyos szívritmuszavarom is kialakult. Hogyan tudnám leküzdeni vagy úrrá lenni rajta?

Figyelt kérdés
Már az egész életemet és az egészségemet is tönkre tette.
2009. jan. 29. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
próbálj meg nyugtatóteát fogyasztani,vagy jógázz.A jóga ugyanis testileg-lelkileg feltölt és kiegyensúlyozottnak fogod magad érezni.Szerintem megér egy próbát (a saját érdekedben)!
2009. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:
88%

Két dolgot tudnék javasolni,de ezeket egy pszichiáter,pszichológus jobban elmondaná,de röviden ennyi:


-menj vissza arra az időre gondolatban ,amikor kezdődött:ott lesz egy gócpont,amit fel kellene oldani--biztos volt ilyen,keresd meg!-talán gyerekkorodban,esetleg szüleiddel való kapcsolat:kevés szerettet kaptál,iskolai teljesítménykényszer...ilyesmiket keress.(a szeretet és szülői elfogadás hiánya szinte biztos szerepel benne)


--ha megtaláltad és oldódik a dolog,(ez nem kis meló lesz,előre szólok-szakember nélkül lehet nem is megy)-utána szemléletváltásra van szükséged,hogy ne lásd a dolgokat olyan nagy horderejűnek,nagynak,hanem a kicsinek,megoldhatónak..stb.


Remélem felbátorít amit írtam és kérsz szaksegítséget.Nem biztos,hogy évekig kell járnod, ne aggódj,lehet elég lesz,ha megmutatja a módszert és azt majd tudod folytatni egyedül is.

2009. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :-)

Tudom,amit javasoltatok sokat segítene a bajomon.

A jógát már rég ki szerettem volna próbálni és egy szakember segítségére is nagy szükségem volna.

Ráveszem magam és kérek segítséget. :-)

2009. jan. 29. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj rájuk,mert valószínű ők is azt fogják kapni ilyen esetben amit ők adtak! Azaz semmit! És meg van a büntetésük amíg élnek! Szia
2009. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem is ide akartam! Bocsi
2009. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!