Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rátok h hat a front? Csak...

Rátok h hat a front? Csak nekem fáj egy hete a fejem vagy másnak is?

Figyelt kérdés
állandó tompa fejfájás, néha el tudok feledkezni róla. máskor meg annyira hasogat, h nem tudok létezni, kávé nem segít, algopyrin idieigóráig igen, de aztán újra fáj. a fronttól van ez? mit tegyek ellen? alszom rendesen
2011. dec. 20. 14:12
 1/7 anonim válasza:
Nekem múlt héten fájt nagyon-nagyon a fejem. 4 napon keresztül fájt, hiába szedtem rá algopirint, majd cataflamot, egyik sem hatott. Az 5. napon arra ébredtem, hogy már nem fáj. Nem tudom, mit lehet tenni ellene.
2011. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a fejem szinte 2 hete folyamatosan. Nem elviselhetetlen, de egy idő után nagyon idegesítő. Frontérzékeny vagy te is valószínűleg.
2011. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tompán fáj. Azt megfigyeltem, ha eszem édességet, vagy szénhidrátot, akkor abbamarad a fejfájás.
2011. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na egyel több indok h nasizhassak :)
2011. dec. 20. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogy...sosem értettem az emberek miért nyavalyognak mikor jön a csúnya front :D soha nem szokott fájni a fejem se ( csak ha beverem valahova):D
2011. dec. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Sehogy...sosem értettem az emberek miért nyavalyognak mikor jön a csúnya front :D soha nem szokott fájni a fejem se ( csak ha beverem valahova):D"

Hogy tudsz ilyen bunkó lenni?! Szerinted az nyavalygás,ha valakinek szétmegy a feje a fájdalomtól???? Örülj neki,hogy nem vagy front érzékeny, de ne legyél ilyen -.-

A kérdésre válaszolva: rám is elég rosszul hat a front :S Már 3 napja fáj a fejem úgy, hogy a hányinger kerülget folyton..Gyógyszer nekem is csak egy darabig segít....

2011. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés. 3 napja fáj a fejem. Már wááá , idegesít.

Megváltás ha nem fáj 5 percig.

Nem tudom mi lehet de egyre többször fáj .

24/L

2012. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!