Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma másnak is nyűgös a gyereke?...

Ma másnak is nyűgös a gyereke? 2 napja kapott oltást, lehet hogy attól ilyen, vagy a front? Esetleg foga jön? (bár azt azért észrevenném, meg akkor nem így szokott viselkedni)

Figyelt kérdés

Egyik lábán megdagadt az oltás helye,most borogatom.Tegnap már annyira fáradt volt, hogy már attól nem tudott elaludni, pedig mindig egyedül alszik el, beteszem a kiságyába, lefekszik és már alszik is. Láza nincs, ha hazajön az apja állandóan ordít neki, pedig amég velem van nem ordít úgy,csak nyűgös.

Most épp alszik, de én csak örlődöm...

Mi lehet a baj?!

15 hónapos kislány anyukája.


2011. szept. 22. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet oltástól, lehet a fogától, lehet a hasa fáj, de lehet csak nö és változik az értelme.

ne aggódj, ez csak neked rossz.


nekem ma lányom evés közben kezdett elaludni. raktama kaját a szájába a szemei meg csukódtak, aztán pelenkázás közben már mélyen aludt.

2011. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 15 hónapos oltás tipikusan több nap után okozhat nyűgösséget, esetleg lázat, nekem a védőnő mondta.
2011. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!