Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez vitaminhiány jele?

Ez vitaminhiány jele?

Figyelt kérdés
a nyelvemen piros-rózsaszín pöttyök vannak,az egyik fura alakú és kezd hasonlítani 1 hólyagra(mintha ott ki lenne jőve 1 darab)
2010. máj. 18. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

"Kiemelkedő, vörös pöttyök:


Gyakran okozhatja az ilyen pöttyöket egy túlságosan forró ital. Ha azonban a nyelv ilyen jellegű elváltozása fogínyvérzéssel is társul, akkor valószínűsíthető, hogy bioflavonoid-hiány áll fenn - ez a C-vitamin azon összetevője, amely a bőr kis véredényeit erősíti és megelőzi a visszereket.


Kerüljük a túl forró italokat és fogyasszunk sok citrusgyümölcsöt, kivit, paprikát és piros gyümölcsöket!


A kínai orvoslás ebből olyan allergiás megbetegedésekre következtet, mint az ekcéma és az asztma. "


Nálam is volt ilyen és pár nap múlva újra normális volt!Ne nézd minden pillanatban meg a nyeved a tükörben mert "begolyózól",én is gyakran vizslattam és teljessen beparáztam mindig,hogy ez mi lehet,meg az mi lehet...,elég egyszer ,max. kétszer megnézni ozt csókolom:D

2010. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!