Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valakinek még ilyen...

Van valakinek még ilyen vérnyomásproblémája?

Figyelt kérdés
' éve szedek bisoprolol sandoz béta blokkoló,a pulzus csökkentésére.Nem nagy adagot,csak 2,5 mg-ot.De mostanában,ennek ellenére is felmegy a pulzusom,sőt maga a vérnyomásom is elég magasra.Nem érzem hogy ideges lennék,és nem pánikolok tudatossan sem,bár pánikbetegséggel kezeltek.És amikor 5 mg-ot veszek be,tehát a dupláját,akkor meg annyira leviszi,hogy már rosszul vagyok tőle.Tanácsok?

2012. jan. 2. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
pár napig írd fel a vérnyomás és pulzus értékeidet. Mérd meg többször, utána menj el a körzeti orvoshoz, mert lehet másik gyógyszerre van szükséged. De előbb írd fel otthon az értékeket!
2012. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,erre én is gondoltam,de nem rég meg is tettem,és azt mondta a doki,hogy nem múlt el a pánikbetegségem.De nem hiszem hogy minden érték attól ingázna fel -le.És nem pánikolok,ezért sem értem.
2012. jan. 3. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!