Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok este éber, és...

Miért vagyok este éber, és miért érzem magam fáradtnak napközben?

Figyelt kérdés
Egy ideje fennáll nálam ez a probléma és egyszerűen nem tudok rajta változtatni. Gondoltam csak rossz szokás és megpróbálom átállítani, de nem sikerült. Voltak hetek, mikor 6-kor keltem és 10 és 11 között feküdtem, de nem segített. Egy egésznapos fejfájás lett csak a jutalmam és fáradtság. Estefele pedig mindig éber leszek...
2012. jan. 3. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Vámpír vagy. :)
2012. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Ez tipikusan a depressziósokra jellemző. Én is így vagyok vele. Csak én el sem tudok aludni....
2012. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En el tudok aludni, ha akarok.
2012. jan. 4. 01:32
 4/4 anonim válasza:
64%
Velem hasonló dolog van nagyon, csak nekem valami ismeretlen betegségem van ami miatt nagyon aggódom és félek, egész nap stresszelek, görcsölök ,nem tudom mi van velem, rossz a kedvem a közérzetem nagyon rossz.Nappal fáradt vagyok ,este már sokkal élénkebb leszek de a fejem elkezd fájni :(
2013. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!