Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám eddig rendben...

3 hónapos babám eddig rendben aludt napközben 4-5 órát, és éjszaka is csak egyszer kelt fel. Most éjjel viszont már folymaatosan fent volt és napközben sem aludt semmit! Nem lázas, jokedvünek tünik, de fáradtnak is. Miért lehet ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egész nap rigattam, próbáltam elaltani de semmi. ha le is csukodtak a szemei 2 perc mulva már ujra fenn volt. Igy nem fogom sokáig birni. :( Tápszeres baba, már próbáltam neki többet adni, nem nem éhes, nem kell neki több. Segitsetek légyszi!
2008. okt. 29. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy megköveznek a többiek, de én ebben az esetben magam mellé veszem az ágyban és együtt alszunk, akár egész éjszaka, ha kell. Nekem az a tapasztalatom, hogy nem érzik magukat biztonságban (máshol ébredt fel, mint ahol elaludt). Nálam is volt ilyen. Nyugtalan volt, mert elmentünk vásárolni, itthon aludt el és a forgalmas út mellet ébredt fel a hordozóban.

Ennyit tudtam segíteni, nekem 10 hét alatt ez volt a tapasztalatom. Bár minden gyerek más. Szerintem ma éjjel már aludni fog! Ennyi ébrenlétet nem bírhat szerintem!

Sok szerencsét és jó éjt!

Üdv

10 hetes csaj anyukája

2008. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is magamhoz veszem a nagyágyba. Én nem kövezlek meg, jó ötletet adtál a kérdezőnek :)
2008. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most én is magam mellé vettem, az ágyban alszik :)
2008. okt. 29. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!