Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Probáltam már számtalan...

Probáltam már számtalan kávét, energiaitalt is, de nem tud egyik sem reggelente"felkelteni" ill. Napközben picit felpörgetni! Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
ha pedig mégis feltud pörgetni, akkor pedig jobb lesz a kedvem. Vérnyomásommal nincs probléma, gyógyszert nem szedek, teljesen egészséges vagyok! 24éves, fiú
2011. aug. 16. 15:38
 1/4 anonim válasza:
Vas tabletta, nekem bevált. De ha kihagytam, akkor ugyan olyan nyomott voltam :\
2011. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendszeres sportolással, fáradt sem leszel, nyomott sem, és a közérzeted is jobb lesz!!!!
2011. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Már akinek van ideje sajnos sportolni. És ha mondjuk valaki egy adott sportot választ, akkor anyagiak is... Nekem is lenne kedvem sportolni, de igazából iskolába a 2 testnevelésóra felér egy nagy nullával, koleszos vagyok, fél 3ra érek vissza, lepakolok, ebédelek, fél négy van már. És csak négyig lehetünk kint. Átsétálok a szomszéd panelig és vissza (városba van), kb 4 óra. Utána tanulóidő, vacsora, zuhanyzás, alvás... Hétvége meg tanulás, család (még ide belehetne csempészni egy minimális sportot) de örül az ember, ha pihenhet.
2011. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ginseng pezsgőtabletta---> drogériában kapsz

Vas---> Kimerültséget, fáradékonyságot okoz a hiánya

Picit több szénhidrát bevitel...sport mellett kivitelezhető.

Multivitamin---> lehet vitaminhiányos vagy

2011. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!