Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az étrendkiegészítőtöl lehet...

Az étrendkiegészítőtöl lehet mellékhatás?

Figyelt kérdés
Centrumot kezdtem el szedni, és nagyon émelygek, széttörtem teljesen a tablettát mert nagyon nagy, elég rossz íze volt neki, szerintetek ettől van?
2012. jan. 4. 11:42
 1/7 anonim válasza:
olvasd el a tájékoztatót -.- huh de nehéz...
2012. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ...meg nincs olyan hogy mellékhatás, szerinted akkor mi a fenének kérdezem?? :)
2012. jan. 4. 11:48
 3/7 anonim válasza:
akkor biztos igy dolgozza fel a szervezeted az ilyen féle kiegészitőt hogy közbe sajnos émelyegsz ...és biztos addig amig nem lessz kicsivel rendszeresebb a szedése émelyegni is fogsz
2012. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor hozzá kell szoknom? Sosem szedtem még ilyen multivitamint...remélem el fog múlni...
2012. jan. 4. 12:02
 5/7 anonim válasza:
persze hogy elmulik...de még ilyet nem pipáltam hogy multivitamintol az eber émelyegne ...
2012. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy nem attól van, lehet ahhoz van köze hogy nagynehezen megjött :D már azthittem nemfog megjönni :D én csak találgatok hogy mitől lehet...
2012. jan. 4. 12:14
 7/7 A kérdező kommentje:
de lehet azért mert összetörtem, és nemkellett volna, már akkor hányingerem volt az izétől mikor bevettem a számba..
2012. jan. 4. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!