Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érint nagyon érzékenyen,...

Miért érint nagyon érzékenyen, hogy kibeszélik egyesek a többieket, és érzéketlenek másokkal szemben?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm csak a pletykálást nyomja közösségben, velem, mindenhol, személyes, mélyebb beszélgetésre nem képes. Mindenkit csak fikáz, nagyon durván beolt a háta mögött (meg előtte is) aztán röhög; rajtam is szokott, holott eddig azt hittem, megbízható, jó barát. A beszélgetéseket is mintha agresszíven folytatná le, mármint ezt az egész pletykálást. Össze-vissza hazudozik, múltkor olyan baromságot akart bemesélni nekem, hogy 4 méteres hó esett Pesten, és az anyjáék úgy másztak ki első emeleti ablakon panelből...


Miért érint ennyire érzékenyen és nem tudok továbblépni az ilyen dolgokon? Például ezt már csak azért sem akarom annyiban hagyni, hogy ilyen sutyerák, mert "barátnak" hittem, 4 éve ismerem középiskolában és egész jókat röhögtünk meg jól elvoltunk 1-2 évig. Csak mostanában lett ilyen. Or I went nuts.


2012. jan. 5. 16:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!